Gå til innhold

ProphetSe7en

Medlemmer
  • Innlegg

    7 642
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    1

Alt skrevet av ProphetSe7en

  1. Det som irriterer meg mest over kampen er at han valgte å gå tilbake til 3/5 bak igjen etter se vi har vist et helt annet spill med 4 bak i det siste. Tror Amorim gjør seg selv en bjørnetjeneste med denne vinglingen i formasjon. Ny kamp på søndag borte mot Leeds. Spent på hva formasjon vi stiller med til den kampen
  2. Føler det er nettopp unnskyldninger du kommer med her. mangler spillere, andre lag var heldige som vant mot Wolverhampton. Fakta er at Wolverhampton hadde 16 tap og 2 uavgjorte før kampen i går. Sluppet inn 39 mål på 18 kamper. Siden begynnelsen av oktober har de puttet fire ganger, to av de mot United. sist de tok poeng var 5 oktober mot Brighton, siden har de hatt 12 strake tap før de møtte United og enkelt tok med seg poeng. 12 tap på rad tyder ikke på et lag som er i form. Mot Arsenal var det enveiskjøring. Wolves haddd vel 1 skudd på mål og 3 totalt i hele kampen, hadde knapt ballen. Men de forsvarte seg bra, men hadde ikke fortjent noe poeng i den kampen. Mot Liverpool var det mer åpent, men Liverpool vant fortjent den kampen totalt sett. Alle andre lag siden 5 oktober har klart det United ikke klarte i går. Er det noe som kan omtales som 3 enkle poeng i PL så må det være nettopp mot et lag som stod med 2 poeng på 18 kamper. Vi hadde en latterlig benk i går, men kampen burde vært avgjort før det var nødvendig å gjøre bytter. Laget som startet er bedre lag enn Wolves, strengt tatt er alle lag i PL bedre enn wolves og sikkert flere i Championship også. Da er det ikke godt nok å skylde på en svak benk. Wolves er et lag i total krise, de har vel også en liste som er minst like lang som United sin når det gjelder spillere som kkke er tilgjengelig? Mener de sa 9 spillere hos wolves var utilgjengelig til kampen i går?
  3. Det er ikke tilfeldig at dette laget roter bort poeng mot det ene bunnlaget etter det andre. Wolverhampton hadde 2 poeng før denne kampen, det sier litt om hvilken kvalitet det laget besitter, og likevel så er der vi som ser ut som ett bunnlag i denne kampen. Er så lei av unnskyldninger nå. Skader, uflaks osv. Vi har forsterket laget stort siden sist sesong, likevel er det knapt mål i dette laget
  4. Benken er en ting, men de som starter skal da være bedre enn et av tidenes dårligste PL lag. Hvorfor bygger han ikke videre på det som fungerte så bra i førsteomgang sist kamp?
  5. Zirkzee får faktisk starte etter det han leverte sist kamp. Burde latt Obi eller noen andre få spilletid istedenfor
  6. Tror ikke vi får en ny Apple TV før rundt mars/april når Siri og Gemini blir integrert. Men det er ren gjetning fra min side. Det har vel vært rykter om at en ny ATV er rett rundt hjørnet i over ett år nå. Jeg har for øvrig ingen tro på at en ny ATV vil støtte lossless audio. Den støtter det som brukes av streaming tjenestene, og ikke noe mer enn det er mitt tips.
  7. Apple TV 4K støtter ikke lossless audio og har begrensninger på DV. Kjedelig å ikke få best mulig bilde og lyd når du har en slik samling. Blir noe bedre med Infuse, men det er fortsatt et ganske dårlig valg om en ønsker best mulig kvalitet og lossless audio. så enten må det gjøres om til et format som er 100% støttet av Apple TV, eller så må du ha en pc som fint klarer å transcode 4k så det kan spilles av på Apple TV. Jeg hadde lagt inn alt av filmer med best mulig kvalitet på lyd og bilde, så kjøpt av avspiller som klarer lossless audio på alle formater og støtter DV FEL/MEL. Det er dessverre bare en avspiller som klarer dette. Ugoos AM6B Plus med CoreElec. Et annet alternativ er Nvidia Shield Pro, men den klarer vel ikke DV Mel.
  8. Det som er litt trist er at en ser hvordan ting kunne ha vært dersom Amorim hadde gitt opp taktikken sin for lenge siden. Det jeg synes er rart er at når vi ikke klarer å holde ballen i laget og blir overkjørt på midten så prøver han ikke å endre på det, men går over til kun å forsvare seg resten av kampen. Hvorfor ikke flytte Martinez opp på midten for å få mer kontroll der, en spiller som kan holde på ballen og i tillegg kan slå pasninger for å finne rom. Er det ikke bedre å bruke noen av ungguttene på topp fremfor Zirkzee? Obi fikk jo en del spilletid sist sesong, hva har skjedd med han siden da? Zirkzee vant vel ikke en eneste hodeduell i går, og la ned null innsats. Burde blitt byttet ut igjen. Glad for 3 poeng, men det var en trist 2 omgang. Det skal være gode muligheter for å sanke poeng i de neste 4 kampene før vi møter City, så lenge vi ikke inviterer alle lag inn i kampen med å la de overkjøre oss sentralt i banen.
  9. Flere av byttene var jo helt unødvendig på tidspunktet han valgte å gjøre de.
  10. Deilig med 3 poeng. Heaven god, Dorgu en strålende første omgang, og Ugarte hadde en god kamp. Men hjelpe meg for en dårlig kamp dette var. Ble så til de grader rundspilt av Newcastle. Banes dårligste var uten tvil Zirkzee og Amorim. For noen grusomme valg fra Amorim, helt uforståelig. Skulle nesten tro han bevist prøvde å tape denne kampen. Spillerne skjønte like lite av byttene og endring av taktikk som alle andre gjorde. Håper vi aldri ser Zirkzee spille for United igjen.
  11. For en elendig omgang dette har vært. Skal være glad vi fortsatt leder
  12. Ikke helt enig i de byttene der. Greit Newcastle har hatt mye ball, men de har ikke skapt noe særlig. Tror det vil endre seg brutalt med disse byttene
  13. Greit tidspunkt å få et mål der når Newcastle tok mer og mer over. Gøy at det var Dorgu også
  14. Hadde kkke Yoro vært så svak sist kamp så hadde vi kanskje fått Martinez sentral fremfor Ugarte. Tror midtbanen hadde vært bedre da.
  15. Ser Amorim endelig begynner å fravike fra sin 343 formasjon, noe hele verden har sagt siden han tok over klubben 😂 Kanskje han skulle prøvd 433 før han solgte unna spillerne vi hadde som var godt egnet for dette systemet. Får vi inn en midtbanespiller i januar tror dere?
  16. Hvor har han sagt noe som er selvmotsigende? Blander du hvem som har sagt hva her nå?
  17. hva har det med saken å gjøre? Statistikken du la ut hadde sett annerledes ut om det var Villa som måtte jaget mål og lå under i 40 minutter slik United gjorde. Hvorfor skulle Villa risikere mål i mot med å jage en større ledelse? De var fornøyd med ledelsen de hadde og fikk betalt 3 poeng for det.
  18. I tillegg ledet de i 37 minutter i 2 omgang, totalt 40 minutter av kampen.
  19. Den statistikken bærer jo preg av at villa ledet og ikke trengte å jage mål, slik United måtte.
  20. Villa hadde mer å gå på, men de trengte ikke gjøre mer for å vinne i dag
  21. Men det gj Men det gjør jo ikke noen siden han er ung, i følge flere her inne. 3 mål sist og så er han i gang igjen i dag
  22. En solid sentral midtbane inn tidlig i januar er nesten ett must i dette laget
  23. Hadde nest selv tidligere på ringeklokken, men etter de økte prisen så voldsomt så droppet jeg Nest helt. Kun røykvarslere igjen fra nest nå som jeg ikke finner gode alternativer til med stemmevarsling.
  24. Jeg er så ekstremt fornøyd med Unifi etter jeg gikk over til G6, så jeg betaler gledelig litt ekstra for kvaliteten og brukervennligheten de tilbyr.
  25. Ny pris for deg som allerede er kunde: Data-SIM: 29 kr → 59 kr/mnd Tvilling-SIM: 39 kr → 59 kr/mnd For nye kunder eller ved kjøp av ekstra Data- eller Tvilling-SIM er prisen 99 kr/mnd.
×
×
  • Opprett ny...