GnilreG
Medlemmer-
Innlegg
3 670 -
Ble med
-
Besøkte siden sist
-
Dager vunnet
1
Innholdstype
Profiler
Forum
Hendelser
Blogger
Om forumet
Alt skrevet av GnilreG
-
Ønsker en autofunksjon som er brukende, slik den andre el-bilen min har. Er litt irriterende at en el-bil som er 5 år eldre er så mye bedre på ganske mange ting. Autofunksjon som har fungert bra på viskerne har jeg hatt i 10 pluss år, så skal jeg måtte begynne å regulere det selv, ganske irriterende
-
Blir første gang jeg ikke kjøper et GTA spill på lansering, wow:forever kommer jo snart. Har ikke tid til slikt da 😑
- 10 501 svar
-
- playstation5
- playstation
-
(og 4 andre)
Merket med:
-
Er det noe workaround for å få auto vindusviskeren til å fungere normalt? Slik det er nå skrur den seg ikke på før du ikke ser noenting, alt for treig. Er ganske mange som sier de ikke bruker den, må ofte velge hastighet selv også.
-
Gamer.no avslutter samarbeidet med Diskusjon.no
GnilreG svarte på Forumansvarlig sitt emne i Nyheter fra forumet
For min del er det omvendt, kommer innom diskusjon på grunn av gamer.no. Så bler jeg litt her og ser på andre poster igjen. Trist at de separeres ja. -
Enda værre hvis de har teknologien, men du må betale 50k for at bilen ikke skal bråbremse. Det er jo helt latterlig.
-
Problemet er at kartbase og skiltlesingen er elendig, mustangen min er tusen ganger bedre her. Den fungerer alltid, Teslaen har ikke en eneste tur uten problemer med det. Kan heller ikke bruke autojustering når en velger å svinge selv, noe som er helt latterlig.
-
De klarer å lage en bil som kan fly, men ikke en bil som klarer følge fartsgrensene på veien uten at du må justere selv. Eller en bil som ikke hogger inn bremsen uten noen som helst grunn. Irriterende ting som andre bilmerker gjør MYE bedre.
-
26 632
- 73 539 svar
-
- Nedtelling
- 100000
-
(og 1 andre)
Merket med:
-
Likte bedre første halvdel av serien, men god serie
-
For resultatet ja, men liker Tyskland bedre enn Kina.
-
Takk, da er min Kinabil 😑
-
Ganske alvorlig, sikker på at de ikke kommer til å få den straffe de fortjener.
-
Noen måte å se om bilen er kinaprodusert eller tysk?
-
26 742
- 73 539 svar
-
- Nedtelling
- 100000
-
(og 1 andre)
Merket med:
-
Nå blir det film av Game of Thrones
GnilreG svarte på Spillredaksjonen sitt emne i Diskutér artikler (Gamer.no)
Jeg har aldri fått en slik underholdningsverdi fra noen annen serie, satt med en lengsel til neste episode hele uken. Det har jeg aldri opplevd i en annen serie før eller etterpå. Har aldri hatt den opplevelsen når jeg såg episodene heller med noen annen serie/film. Så selv om jeg ikke likte slutten er dette serien som har gitt meg mest glede/underholdning. Så meget vellykket for min del, tenk deg det at når jeg ikke liker slutten er det alikevell det beste jeg har sett. Sier litt om hvor bra det har vært for min del. Kan sammenlignes med den beste spillopplevelsen jeg har hatt. WoW, her liker jeg ikke retail eller hvordan det utviklet seg. Er alikevell den beste spillopplevelsen jeg har hatt. Tar gjerne tips om serier som gir samme underholdning, men tviler på det er noen der ute da jeg har sett veldig mange serier. Andre gode serier er ikke i nærheten en gang, vi snakker om massive avstander fra den beste som er GoT til andre serier som er veldig gode. True Detective s1, Breaking Bad, Brothers in arms er de tre første som falt meg inn, veldig gode serier. Men desverre for min del er det milevis fra GoT. Vi snakker ikke om små forskjeller heller. I forhold til din sammenligning: I dette tilfelle vil det si at han hopper flere mil lenger enn de vanlige hundre meterene som andre gjør. Det hadde jeg synest vært helt sykt imponerende, og det beste hoppet jeg hadde sett. Selv om han falt i landingen.... Edit: Endret det til mil, siden forskjellen er å enorm at km ikke beskriver den. -
Alles favoritt-seriemorder er snart tilbake
GnilreG svarte på Spillredaksjonen sitt emne i Diskutér artikler (Gamer.no)
Hvorfor det? Veldig underholdende serie.- 8 svar
-
- 1
-
-
Nå blir det film av Game of Thrones
GnilreG svarte på Spillredaksjonen sitt emne i Diskutér artikler (Gamer.no)
Alt fra dette universet tas imot med takk. Ingen serier er i nærheten av GoT en gang. Selv om de krasjet noe katastrofalt de siste sesongene. -
Off, håper ikke dette skjer. Da håper jeg noen blir en vigilante og tar de ut en etter en. Kunne hatt et fiffig navn som Bitman f.eks.
- 10 501 svar
-
- playstation5
- playstation
-
(og 4 andre)
Merket med:
-
Kanskje jeg klarer ventet til tilbud på GTA, nå kommer jo wow forever i november 😛
- 10 501 svar
-
- playstation5
- playstation
-
(og 4 andre)
Merket med:
-
Personal loot synes jeg er helt latterlig med retail. Hadde vært elendig om det var en ting i wowe.
- 18 svar
-
- 1
-
