Gå til innhold

Megaoctane

Medlemmer
  • Innlegg

    2 738
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    1

Megaoctane vant dagen sist 10. desember 2013

Megaoctane hadde mest likt innhold!

1 følger

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Megaoctane sine prestasjoner

1k

Nettsamfunnsomdømme

  1. Alle så dobbeltmoralen til Israel og hvordan USA danser etter pipa til Israel. Begge land har tapt anseelse blant folk flest.
  2. Angrepet på Iran har vært planlagt i lang tid, og de begynte allerede under Biden administrasjonen. Hegset gikk ut og sa at dette var «resultat av uker og måneder med planlegging». Målet har alltid vært å angripe Iran. Er dette for å hindre Kina tilgang til billig olje samtidig som man er lei av å ha et land som taler USA imot? Iran vil gjøre alt de kan nå for å utvikle atomvåpen. Uansett hva de gjør eller hva de godtar av sanksjoner og kontroll, så har det endt med bombing. Sånn sett var hele bombingen en total fiasko. At Iran støtter Hamas eller Yemen er ikke noe annerledes enn hvordan USA har gjort det samme i årevis i andre land. Proxy krigen i Afghanistan og nå i Ukraina er gode eksempler. Det er egentlig ikke krig mellom Ukraina og Russland. Det er USA og NATO mot Russland. Skal Russland legge planer for å angripe USA, og vi vil godta det?
  3. Nei ikke i det hele tatt. Men jeg kjøper heller ikke propagandaen som Israel og AIPAC spyr ut. Spør igjen, er det ingen som ber Israel slutte med folkemord i Gaza, slutte å hisse opp til krig, og som er troverdige? eller er jeg i feil tråd?
  4. Noen som er til å stole på og som snakker USA og Israel i mot?
  5. Det er ikke noe mål å tvinge dem til en avtale. Målet er regimeskifte, og sette inn svak leder som gjør Israel og USAs bidding.
  6. Sett See. Serie med masse potensiale, ødelagt av en jævlig dronning og grinete guttunge.
  7. Lykke til
  8. Spillet Last of us 2 fikk også veldig mye kritikk i sin tid. Har kunnspilt nr 1, droppet nr 2. man burde ha lært av historien enn å gjenta den. De dreit seg ut igjen ved å ikke ta til seg kritikken som spillet fikk.
  9. Mangfold for mangfoldets skyld gir meg ingenting. Jeg har lest alle bøkene, og de første 4 bøkene har jeg lest flere ganger. Tv serien var helt jævlig i forhold til bøkene. De eneste karakterene jeg likte var Lan og Moiraine. Resten var for svake.
  10. Game of Thrones var bra så lenge de fulgte bøkene. Når de måtte finne på ting selv, gikk det skeis. rings of power kom seg etter hvert. Men Galadriel var litt for bad ass, egoist og ikke en karakter man blir glad i og heier på. woke bevegelsen er tung i rings of power og wheel of time. Alle etnisitetene er representert i en avsidesliggende landsby. Det er ikke normalt noen sted i verden. Game of Thrones nailet dette. Hvert område har sine egen etnisitet som er i klart flertall. Brune mennesker fra varme steder etc. eneste stedet de var samlet var i storbyene eller havnebyene.
  11. Jeg er fersk MC kjører, og dette er min første hele sesong. Kjøring på Østre Aker er litt knotete. Der føler jeg at de har gjort veibanen ganske trang mellom Kalbakken til Haugenstua. Veldig glatt å kjøre på de "doble" hvite skillelinjene ved påkjøringsfeltet McDonalds Grorud. E6 fungerer mye bedre, og man kan holde rimelig høy fart. Men jeg filtrerer ikke hvis det er jevn flyt i trafikken. Har også sett noen kjøre i veiskulderen på E6 forbi all trafikk.
  12. Synes de som går helt rundt ser litt rare når de er åpne. De som går opp ser tøffere ut. Så "simpel" er jeg 😅
  13. Enig i dette. Mye tullinger på Østre Aker vi som lane splitter mens bilene kjører i 40-50km/t. Jeg har sett videoen. Litt usikker på om det er med vilje eller om sjåføren bare var totalt fraværende? At det ble gjort avhør men ingen førerkortbeslag sier kanskje også sitt?
×
×
  • Opprett ny...