Gå til innhold

BK: Forlatt tivoli


Itw

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har her prøvd og få tivoliet til og se litt forlatt, som om folk bare skulle rømt i all hast, var vell looken jeg gikk for.

 

post-28938-1216861833_thumb.jpg

 

ISO: 400

10mm

f/8

1/20sec

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Stilig bilde! Liker absolutt at man ikke kan se én eneste person der - noe som passer med målet ditt. De byggningene i bakgrunnen passer kanskje ikke helt inn - men er ikke sjenerende.

 

Fikk litt assosiasjoner til tivoliet i Pripyat - byen i Ukraina som ble forlatt i Tjernobylkatastrofen.

Skrevet

Du har glemt et lite område med himmel ca. midt på bildet, mellom to-tre stenger ;) jeg fikk dessverre ikke noe tivoli-følelse, ser nesten ikke hva det er, hvis du ikke hadde sagt det :dontgetit: Er det helt uaktuelt i farger?

Skrevet

Ja var liksom noe slik som Pripyat som var målet.

Var midt på natta og tok bildet.

 

Kan nok være vanskelig og se at det er tivoli da det kun er Hugos som reiser rundt i norge, og er ikke allverden av størelse.

Ja så det lyse partiet nå, skal få fikset det.

 

Prøvde med noen fargeversjoner, men var ikke noe serlig, fikk liksom ikke den samme følelsen da over bildet..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...