Qverner Skrevet 13. juli 2008 Skrevet 13. juli 2008 Som tittelen sier har det kommet en ny trailer/teaser OFP2. Jeg syns egentlig at det lover bra, om de klarer å levere det de viser til i filmen. Om det blir like vanskelig og utilgivelig som enern så blir jeg fornøyd. Videoen finnes her: http://www.codemasters.co.uk/flashpoint2/index.php#/video/
fytech Skrevet 13. juli 2008 Skrevet 13. juli 2008 Gleder meg, håper også på en sykt realistisk opplevelse : )
Skagen Skrevet 13. juli 2008 Skrevet 13. juli 2008 Vi har enda ikke sett noe som helst in-game. Alt hittil er jo bare pre-rendert CGI, både videoer og bilder. Siden vi ikke vet noe som helst om spillet venter jeg med å dømme hvorvidt det lover godt eller ei.
Windoge Skrevet 13. juli 2008 Skrevet 13. juli 2008 Er en stor fan av Operation Flashpoint, men har desverre liten tro på dette spillet. Skal ikke klage før vi har fått noe ekte gameplay, men så langt virker det som litt mer arkadespill. Kanskje noe i nærheten av Call of Duty serien, og OfP2 er ikke laget av de samme folkene som laget forgjengeren. Armed Assault 2 blir laget av de samme som laget det første Ofp-spillet derimot.
PoWerFeeD Skrevet 13. juli 2008 Skrevet 13. juli 2008 Utrolig mange "feil" i filmen med tanke på krig. Så holder ikke pusten til dette spillet før vi får sett noe ingame. Håper det blir bra. ArmA trenger en avløser.
Archangel Skrevet 18. juli 2008 Skrevet 18. juli 2008 (endret) http://www.gametrailers.com/player/37090.html Fra E3. Samme fra youtube Endret 18. juli 2008 av Archangel
Sodd Ball Skrevet 18. juli 2008 Skrevet 18. juli 2008 Grafikken, animasjonene, teksturene og omgivelsene ser fantastisk ut. Det jeg er spent på er AI. Jeg håper de legger mye arbeid i dette, ettersom at det var AI-en som trakk ned for ArmA.
Carlgutt Skrevet 18. juli 2008 Skrevet 18. juli 2008 Er ikke noe ekspert på militær taktiker men måten de amerikanske(?) troppene gikk frem på virket litt rart.
-sparks- Skrevet 18. juli 2008 Skrevet 18. juli 2008 Er ikke noe ekspert på militær taktiker men måten de amerikanske(?) troppene gikk frem på virket litt rart. Ja her har nok artistene fått lekt seg litt for mye. Uansett, dette blir en svært kapabel motstander til Bohemias ArmA 2, det blir spennede ås se hvem som går "seirende" ut i kampen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå