Gå til innhold

Hva skal jeg gjøre nå?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Greit, jeg gjør det kjapt: Jeg er 70, gjort masse raids, har ingenting og gjøre, ikke PVP takk... Hva kan jeg gjøre :p? Jeg vil tjene penger, men er stress og farme når jeg ikke vet hvor, og jeg vet ikke mye nå ... Dette var en dum tråd, men uansett, jeg vet ikke hva jeg skal gjøre nå, noen som vet om noe morsomt i WoW akuratt nå :p?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

God ide!

1: Fuck opp passordet ditt.

2: Cancell Accounten din

3: Finn deg ett anna spill :D

 

Fulgte samma sulamitten etter at gnisten døde i Hyjal og BT. Har det fun i Team fortress 2 nå og angrer ikke ett sekund på at jeg slutta.

 

bare min oppfordring :p

Skrevet

Ikke det du leta etter men. Start med age of conan, se hvor mye kjedeliggere det er. Gå tilbake til raids i WoW =) Du ville ikke starte med pvp, men prøv deg litt i arena. Kan bli veldig gøy.

Skrevet

1. last ned diablo 3 20min gameplay video

2. se den om å om å om å om å om igjen etc..

3. gled deg til diablo 3 kommer:P

 

 

eventuelt lag en ny char^^

Skrevet
Neida, er Belf Mage :D

 

 

gank stv horde trenger det uansett server

 

Spoiled brat...

 

Neida. Jeg vet farming er utrolig kjedelig, Jeg tenker du fortsatt har en masse factions som ikke er exalted, det kan være en ide og prøve og gjøre heroics o.l for rep. Tror du sitter igjen med en god del gull til slutt

Skrevet

Gjør diverse quester, solo alle instancer så langt du kommer, bedre reputation, utforsk Outland/Azeroth, start en alt eller levle naken (på Aerie Peak med Gutrot :thumbup: ).

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...