Gå til innhold

Partyspill til Wii


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvilket spill er de best partyspilla til Wii? Tenker mest på vorspiel med både gutter og jenter, gamere og ikke gamere. Altså lett å lære og veldig morsomt, med tid til drikkepauser :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet
tid til drikkepauser :)

 

Med dette som argument MÅ jeg si Mario Party 8!

Genialt vorsspill spill med masser av pauser! Minispillene er enkle, og brettspillet er lett og komme inn i! Anbefales sterkt til vors! :) For å argumentere med at det er lett også, så skal jeg fortelle at jeg dro det frem da mamma og pappa ønsket og spille ett spill her en kveld.. Jeg foreslo Mario Party, og det slo faktisk ann!

 

Mario Kart er jo herlig, men ikke så mye festspill, men mer ett samlingspill etter min mening.. om du skjønner forskjellen? Altså dårlig med pauser.. og kanskje litt lange økter.. fra 4min og oppover.. (Kan bli litt for mye spill, og litt for lite drikking..)

Skrevet

Rayman raving rabbids. Spilte det med en kamerat en gang vi drakk. Var klart en vinner. Bare synd det ikke er et toplayer spill, men igjen så kan jo en spille mens de andre tar en drikkepause og prøver å forvirre han som spiller :p

Skrevet
Rayman raving rabbids. Spilte det med en kamerat en gang vi drakk. Var klart en vinner. Bare synd det ikke er et toplayer spill, men igjen så kan jo en spille mens de andre tar en drikkepause og prøver å forvirre han som spiller :p

 

Er det ikke to-player i RRR? Trodde nå bestemt at det var det.

 

I RRR2 er det iallefall fireplayer samtidig, så prøv det. Eller Wario Ware.

  • 2 uker senere...
Skrevet

MarioKart fungerer til 4, kan spille på nett når det ikke er party.

 

Warioware fungerer fortsatt.

 

Guitar Hero er genial til vors også.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...