tatata Skrevet 14. mai 2008 Skrevet 14. mai 2008 (endret) HEIHEI! Noen som har hørt noen snodige innlegg fra noen kommentatorer eller noe lingnende? Min favoritt er Rorar Stokke som kommenterer i ManU kamp og sier: Oioioi Vidar. Det e som på julaften, trur du ska få raggsokka, men så får du bilbane! Eller såting som: Den er GOD! Har jobba som en tørk han der.... Han er god med lærkula i dag ja... Han SKYT!...Men endte på feil adresse... Noen som har hørt slike eller noe likt? Endret 15. mai 2008 av tatata
Lefse Skrevet 14. mai 2008 Skrevet 14. mai 2008 Tja, på jobb sier vi at det sitter som ei bok, når noe passer akkurat sammen.
Black Star Skrevet 14. mai 2008 Skrevet 14. mai 2008 Emnetittelen i denne tråden er lite beskrivende for trådens innhold og det er derfor ingen god emnetittel. Jo bedre og mer beskrivende emnetittelen er, jo lettere er det for andre å skjønne trådens innhold og det vil være lettere å treffe den riktige forumbrukeren med det rette svaret. Ber deg derfor om å endre emnetittel slik at du unngår at en moderator stenger tråden. Vennligst forsøk å tenk på dette neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler. Bruk -knappen i første post for å endre emnetittelen. Tråden bryter også med tre-ords-regelen. (Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Ikke kommenter dette innlegget, men ta gjerne og dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet.)
Jakos-k Skrevet 14. mai 2008 Skrevet 14. mai 2008 Vålerenga i en 4-4-1-2-formasjon i dag. - Harald Bredeli La oss nå knytte tommeltottene for Danmark. - Terje Dalby There is hope in a hanging snore. - Nils Arne Eggen Han hadde spenst som en tepose. - Ivar Hoff Kvinnefotball, hva er det? Ikke er det kvinner, og ikke er det fotball. - Ivar Hoff Jeg kom i skade for å si at begge lagene spilte mot høyre i første omgang. Det skal selvfølgelig være omvendt. - Øyvind Johnsen Spennende spiller denne Werni, hardere mottak enn skudd. - Ivar Hoff Flere sitater
GrandMa Skrevet 14. mai 2008 Skrevet 14. mai 2008 http://www.youtube.com/watch?v=KkxLQiA61jM Du må se helt til det blir mål.
Amberlamps Skrevet 14. mai 2008 Skrevet 14. mai 2008 Nå er det faen meg tolv negere på banen! Rolf Hovden, NRK Og nå til andre episode av fotballkampen! En av Dagsrevy-damene på NRK. Der kommer Uschi Disl. Hun har vært grensevakt, så hun er vant til å skyte på flyktninger. Jon Herwig Carlsen Der går Unni Holmen ut i spagaten på bommen så hele pølsebua åpner seg. Den som hadde vært bom nå dere! Kommentator Pål Clasen da 14 år gamle Unni Holmen konkurrerte under turn-VM.
tatata Skrevet 15. mai 2008 Forfatter Skrevet 15. mai 2008 Emnetittelen i denne tråden er lite beskrivende for trådens innhold og det er derfor ingen god emnetittel. Jo bedre og mer beskrivende emnetittelen er, jo lettere er det for andre å skjønne trådens innhold og det vil være lettere å treffe den riktige forumbrukeren med det rette svaret. Ber deg derfor om å endre emnetittel slik at du unngår at en moderator stenger tråden. Vennligst forsøk å tenk på dette neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler.Bruk -knappen i første post for å endre emnetittelen. Tråden bryter også med tre-ords-regelen. (Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Ikke kommenter dette innlegget, men ta gjerne og dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet.) Har du en ide hva den kan hete da??
Black Star Skrevet 15. mai 2008 Skrevet 15. mai 2008 Har du en ide hva den kan hete da?? Er ikke verre enn å bruke fem sekunder på å lese innlegget ditt, så finner man blant annet: "snodige innlegg fra kommentatorer" for eksempel.
sch0n Skrevet 15. mai 2008 Skrevet 15. mai 2008 Brann - Lillestrøm (TV2), husker ikke hvem det var som var ekspertkommentator, men når LSK hadde et lite minutts press som resulterte i en brukbar avslutning, sier han: "Ja, nå er Lillestrøm på G!". Trodde jeg skulle dø av latter! =)
Black Star Skrevet 18. mai 2008 Skrevet 18. mai 2008 Trådstarter virker heller uvillig til å endre emnefeltet til noe som kan godkjennes, så da stenger vi tråden.
Anbefalte innlegg