Gjest Guest_hmmmm_* Skrevet 6. februar 2008 Skrevet 6. februar 2008 Hei, sitter og sliter en del. Men uten å gå inn på detaljene trenger jeg et sted og tenke for meg selv og ta noen telefoner. Men jeg bor i kollektiv og har så og si null privatliv, og gå ute blandt folk å ta slike telefonsamtaler orker jeg ikke. noen som vet om noen tips?
KvitKnekt Skrevet 6. februar 2008 Skrevet 6. februar 2008 Ta deg en fjelltur. Kom deg ut av byen. Inn i skogen eller hva som helst. Finnes mye privatliv om du oppsøker det. Vet ikke hvor du bor, men det er tross alt Norge det er snakk om. En skog eller et fjell er sjeldent langt unna... Lykke til!
ShaNickolas Skrevet 6. februar 2008 Skrevet 6. februar 2008 hmm . vist du bor i kollektiv så har du vel eget rom? Kansje det rommet ikke er lydtett nok eller? Skjønner deg godt vist det er personlige samtaler du skal ringe og det er lytt i alle rom, for da vet du ikke helt om de andre har hørt hva du snakket om eller ikke Jeg ville tatt meg en tur i frisk luft der det ikke er så mye mennesker og se, men så er det litt galt og måtte flykte byen for å kunne ta noen telefoner også. Er de andre i kollektivet konstant hjemme?
Gjest Guest_hmmmm_* Skrevet 6. februar 2008 Skrevet 6. februar 2008 Ja, de er konstant hjemme. Og jeg bor midt i tjukkeste oslo så er ikke bare bare å komme seg ut. Jobben er jeg ikke ferdig med før klokken 4 og da er det nesten mørkt.
KvitKnekt Skrevet 6. februar 2008 Skrevet 6. februar 2008 Du kan be de fint om å stikke ut en tur? Si du har noen private samtaler du vil gjøre alene, og spør om de ikke kan ta seg en tur til sentrum så du får være litt alene. Om de er litt fornuftige og sympatiske så lar de deg ta de telefonene du vil ta. Hadde i alle fall jeg gjort.
McMuffin Skrevet 6. februar 2008 Skrevet 6. februar 2008 Ta med deg hodelykt og stikk opp i skauen. Da har du all den tid og privatsfære du trenger
Kaffegriner Skrevet 6. februar 2008 Skrevet 6. februar 2008 Ta med deg hodelykt og stikk opp i skauen. Da har du all den tid og privatsfære du trenger
Deliverium Skrevet 6. februar 2008 Skrevet 6. februar 2008 Stikk ut en tur, i en park f.eks? Bor hjemme, og om jeg må ta noen viktige telefoner stikker jeg ut i en park rett ved meg og ringer derfra
2ball_ Skrevet 6. februar 2008 Skrevet 6. februar 2008 skog, park, offentlig toalett, motell, hotell, jobben osv. mulighetene er endeøse..bruke fantasien vettu ^^
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå