Janmandelid Skrevet 12. februar 2003 Skrevet 12. februar 2003 Sikkert mange der ute som bruker dette programmet...åssen får jeg My Participation Level større slik at jeg slipper å få meldingen More Sources Needed? Jeg deler jo nesten 1500 filer, for det meste musikk, og jeg har ratet alle filene mine til Excellent!
Goebbels Skrevet 13. februar 2003 Skrevet 13. februar 2003 dette tallet er vel en funksjon av hvor mye som er lastet opp i forhold til ned. vet ikke om antall delte filer er så viktig, dessuten er jo ikke 1500 et svimeslående tall da :wink:
MrVilla Skrevet 13. februar 2003 Skrevet 13. februar 2003 Jeg lot den stå på ca ett døgn uten å laste ned noe. Da hadde jeg oppnådd superior med 1000 i level .......synker raskt da..... :-?
Term Skrevet 13. februar 2003 Skrevet 13. februar 2003 Den nyeste kazaalite har jo participation level på 1000 konstant. More sources er vel et tegn på at den ikke leter konstant etter filene. Det er et ekstra program som ligger i kazaalite folderen som leter etter flere kilder konstant da, men det suger kraft fra maskinen din da. heter noen som auto search. Finnes også et til et som lar deg søke etter flere kilder på alle tingene du har på nedlasting. om du har den nyeste versonen er alt dette i kazaalite folderen. Have a look
BloodRabbit Skrevet 13. februar 2003 Skrevet 13. februar 2003 "auto search" er bare et program som hjelper deg å finne filene du vill laste ned mens "speed up" hjelper deg å finne flere sourcer. dette prog. følger også med i "Kazaa Lite 2.02"
Term Skrevet 13. februar 2003 Skrevet 13. februar 2003 Ah det var det de het... Gå å gjem deg BR. bare to timer igjen...
Term Skrevet 13. februar 2003 Skrevet 13. februar 2003 Hehe. Da kommer jeg hjem. Vi deler leilighet...
BloodRabbit Skrevet 25. februar 2003 Skrevet 25. februar 2003 Janmandelid hjalp det, fikk du det till? Gå å gjem deg BR. bare to timer igjen... Hehe så ikke denne før nå...
Gimlisonofgloin Skrevet 25. februar 2003 Skrevet 25. februar 2003 Med kaaza følger det en liten "apekatt" som heter speedmonkey, den leter med jevne mellomrom etter flere bruker av den aktuelle filen du laster ned. Denne fjerner ofte more soures needed og setter nedlastningshastigheten opp drastisk
Ullsokk Skrevet 25. februar 2003 Skrevet 25. februar 2003 Sikkert mange der ute som bruker dette programmet...åssen får jeg My Participation Level større slik at jeg slipper å få meldingen More Sources Needed? Jeg deler jo nesten 1500 filer, for det meste musikk, og jeg har ratet alle filene mine til Excellent! Du kan få mere Participation Level ved å bruke KL cheater Søk på google Tror det var slik..
Cursed Skrevet 25. februar 2003 Skrevet 25. februar 2003 Jeg kan ikke se min participation level, er det ikke meningen at den skal vises nederst på den linja der det står hvor mye jeg deler og hvor mange filer alle kazaa folka deler tilsammen?
Blib Skrevet 25. februar 2003 Skrevet 25. februar 2003 Niks, øverst, veldig langt oppe iallefall. Rett over der hvor dine downloads står, under Traffic knappen.
Cursed Skrevet 25. februar 2003 Skrevet 25. februar 2003 jeg kan ikke finne det, er det noen som har lyst til å slenge fram et screenshot?
KjellV Skrevet 25. februar 2003 Skrevet 25. februar 2003 Sikker på at du ikke har 1.7.2 versjonen? Jeg har denm og jeg finner det ikke. Laster ned 2.0.2 (?) nå for å se om jeg finner det der.
Cursed Skrevet 25. februar 2003 Skrevet 25. februar 2003 jo, jeg har 172 versjonen, trodde at 2.0 bare var for kazaa ikke-lite. Skal se om jeg kan finne den.
Cursed Skrevet 25. februar 2003 Skrevet 25. februar 2003 innstallerte 2x og nå ser jeg den, men er den fiksa på 1000 eller er jeg en kjempe1337 sharer? Og hvis jeg går inn på options og prøver å trykke ok, sier dn bare at jeg må skrive inn en valid email adresse. Jeg kan ikke se noen plasser jeg kan gjøre det, ser bare username, men den nekter uansett hva jeg skriver der. Veldig irriterende å ikke kunne stille på ting.
Cursed Skrevet 26. februar 2003 Skrevet 26. februar 2003 Lasta ned en annen versjon, og da funka det fint. (hadde k++ versjonen eller noe)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå