kevinedomm Skrevet 26. desember 2007 Skrevet 26. desember 2007 Hei! Når jeg prøver å spille av en filmsnutt (både med Opera og internet explorer) så slutter nettleseren å svare, og alt må stenges, det er vista home premium 64 bit jeg har. Dette har ikke skjedd før, er det noen som vet hva slags program det er som forårsaker dette? Eller hva program det er som gjør at man får se sånne videoer som dette: http://reviews.cnet.com/consoles/nintendo-...7-31355104.html Slik at jeg får oppdatert den spilleren? På forhånd, takk for svar !
TCi Skrevet 31. desember 2007 Skrevet 31. desember 2007 Virker som et problem med et codec. Prøv å last ned og installer Ffdshow: http://www.free-codecs.com/download/FFDShow.htm Eventuelt kan du avinstallere tidligere installerte codec-pakker. Mulig de forursaker problemet.
kevinedomm Skrevet 2. januar 2008 Forfatter Skrevet 2. januar 2008 Takk for svar! Tror nok det fikset problemet ja
kevinedomm Skrevet 2. januar 2008 Forfatter Skrevet 2. januar 2008 Det fikset dessverre ikke problemet, jeg har også forsøkt å oppdatere Opera, men neida, den klikka når jeg skulle inn på forumet
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå