SmoPe Skrevet 7. februar 2003 Skrevet 7. februar 2003 Jeg lager en gravering på plexiglass. Plexiglasset er likke stort som ett A3 ark. Jeg skal ha 4 LEDs på hver langside. Altså 8 tilsammen. Det jeg lurte på var hvor sterkt disse skal lyse for at jeg skal se graveringa klart. Hvis det er noen som lurer på hva jeg graverer så ser den slik ut. Og ikke noen får si at jeg ikke får det til for jeg er nesten ferdig og den ser veldig bra ut.
psyco Skrevet 7. februar 2003 Skrevet 7. februar 2003 jeg veit ikke åssen leds du skal bruke, men har et bilde av det ett eller annet sted inne på pc min veit jeg, men veit ikke hvor.... skal se om jeg finner det.... det er iværtfall drit stilg......gogogogogo
clubzoda Skrevet 8. februar 2003 Skrevet 8. februar 2003 kjøp de sterkeste du finner som passer. så kan du heller koble en større motstand enn det som trengs hvis de lyser for mye
CaNaBiS Skrevet 8. februar 2003 Skrevet 8. februar 2003 arrg! Nå begynne detta forumet å irritere meg!!! Jeg går på: forum.overklokking.no og leser litt innlegg, osv... Å så når jeg skal trykke på slik at jeg sender inn et innlegg så kommer jeg på http://forum.hardware.no/ .... =( Men nokk om detta:! ______ Kjøp mindst 1000mcd, jeg hadde 3 slike 1000mcd røde på hardisk vinduet mitt, de lyste opp bra... =) (Rippa inn treksten: "Coca Cola") Men det beli ødelagt så jeg mekker nytt!
bjaa Skrevet 8. februar 2003 Skrevet 8. februar 2003 Hva med noen lazer leds da? De ifra microplex...
8483838383 Skrevet 9. februar 2003 Skrevet 9. februar 2003 lazer leds er jævla kraftige har 4 amber selv. lyser opp hele rommet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå