Gå til innhold

Hvor skal du på LAN i år?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Visions of Chaos skal jeg og :)

The gathering skal jeg nok på tror jeg. Så lenge jeg får billett da..

OsloLAN vil jeg dra på i år siden jeg ikke gadd i fjor.

Og noe i høstferien? TheLan kanskje? Hvis det blir da...

Skrevet
www.gathering.org <- sikkert

www.oslolan.no <- mest trolig

www.gazstation.no <- forhåpentligvis (kr.sand 23-27 februar litt over 200 folk)

 

Kan man egentlig si at man skal på TG?

 

I fjord var du helt imot OsloLan, men du kommer krypende tilbake? Jeg var der, og bortsett fra maten så gikk alt til forventning - tatt i betraktning av at det vra dems første gang.

Skrevet

Kan man egentlig si at man skal på TG?

 

Når man har alliert seg med 5 andre med bredbånd som skal sitte bankers forann PCen så tror jeg man kan si ganske sikkert at man får billett ;)

 

I fjord var du helt imot OsloLan, men du kommer krypende tilbake?

 

Å si at jeg var helt imot OL blir litt feil, men jeg var mer klar på at det ikke var noe for meg. Men jeg har etter hvert innsett at det er OL eller ingenting og da er OL bedre. Er greit å støtte opp om det eneste lanet som har potensiale til å bli stort (utenom TG som allerede er stort) selv om jeg har endel fordommer mot det.

Skrevet

Hvis bilettene legges ut f.eks. kl. 11:00, når vil du anta av bilettene er borte? Hvis jeg sitte klar foran PC'en, og bestiller mellom 11:00-11:05, da er det vel en sjanse for at jeg får bilett?

Skrevet
tar nokk noen timer...hvertfall  :roll:  

jeg har hvertfall regga meg der som billettene blir lagt ut..

 

Finnes det noen måte å gardere seg på?

Skrevet
Hvis bilettene legges ut f.eks. kl. 11:00, når vil du anta av bilettene er borte? Hvis jeg sitte klar foran PC'en, og bestiller mellom 11:00-11:05, da er det vel en sjanse for at jeg får bilett?

 

Vil tippe at billettene bruker ca 12 timer på å bli utsolgt, men det blir ganske vildt gjetting da. Billettene blir nok lagt ut på kvelden i år også, men det store spørsmålene er nok hvordan serverne kommer til å takle 8 000 nerder som sitter og hamrer sidene for harde livet. Blir nok et stort kaos i år også =)

 

Å tro at du får unnagjort bestillinga innen 5 minutt etter at billettene er sluppet tror jeg er en smule naivt ;)

Skrevet

 

Finnes det noen måte å gardere seg på?

 

Egentlig ikke noe utover å registrere seg på PTN (nå, ikke når billettene legges ut) og bestille en pizza og lage en kopp kaffe så du kan sitte oppe til kl 06.00 om det trengs.

 

edit: nå er vi off topic nå =)

Skrevet

Blir det noe lan på meg i år, blir det antageligvis med meg som arrangør. Kan hende jeg skal på et (wannabe) lokalt LAN, FROSTlan eller Connections.

Skrevet

 

Å tro at du får unnagjort bestillinga innen 5 minutt etter at billettene er sluppet tror jeg er en smule naivt ;)

 

Det var bare et eksempel med 5 minutter. Vil det fastslås nøyaktig tidspunkt for billettslippingen?

Skrevet
Vil det fastslås nøyaktig tidspunkt for billettslippingen?

Det er fastslått nøyaltig tidspunkt for billettslippingen. Onsdag 12. februar klokken 19. (kilde:www.gathering.org)

Skrevet
eneste som er banker er Visions of Chaos i vinterferien... gøy å høre at det er flere herfra som skal dit...:)

 

Ja, men jeg skulle ønske hallen var 5x større. Det hadde blitt like fullt, men 5x morsommere.

 

Håper det blir VoC i Tindlundhallen neste år... ...viss ikke det krasjer med Greåker Bulldogs kamp-program :lol:

Skrevet

Skal seff i vei til TG03. Å kansje til OSLOlan igjen til høsten.

Så skal jeg seff på www.lanur.org

Måndtlig LAN som har mellom 50 og 80 deltakere hver gang.

Kansje lite i forhold til mange andre LAN men det er utrolig morsomt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...