Gå til innhold

VLC kommer ikke forbi åpningsskjermen på DVD


Saftis

Anbefalte innlegg

Skrevet

Prøver å spille av Gymnaslærer Pedersen med VLC her, den stopper på bildet med copyrights osv. Noen tips til hvordan man fikser dette, evt. til andre gratisprogrammer som takler et dual monitor miljø (dvs. kan maksimeres til skjerm 2 uten å bugge)?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har hatt det samme problemet flere ganger. Har bare løst det med å trykke vilt på menyknapp og neste kapittel-knapp. Kommer som regel frem til slutt.

Skrevet (endret)

Sorry leste ikke helt rett der...Men som Fisker sier, jeg og har opplevd dette på DVD-er. Det er fryklig irriterende.

Jeg måtte en gang bytte dvd spiller for at det skulle funke (brukte Fiskers teknikk på den dvd spilleren og)

Endret av Revolution
Skrevet

Prøvde å spille den av i WMP ved å åpne chatper_2_1.vob elns, det fungerte litt men ca. hvert 5. min hakker det som et uvær i et minutts tid.

 

Får vel bare innsé at ingenting egentlig funker på PC og gå til innkjøp av standalone dvd spiller.

Skrevet
Jeg har et program som var på PC-en når jeg kjøpte den som heter Power Cinema og det funker helt fint.

Har Power Cinema her også (fulgte med TV-kortet), men av en eller annen grunn finnes det ikke noe valg for å spille av DVD i min versjon.

Skrevet

Har du prøvd tipset til Fisker? Jeg har også hatt problemer med at DVD-filmer stopper, og fikser det på samme måte som Fisker:

 

Jeg har hatt det samme problemet flere ganger. Har bare løst det med å trykke vilt på menyknapp og neste kapittel-knapp. Kommer som regel frem til slutt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...