Gjest Slettet+981287349 Skrevet 31. juli 2007 Skrevet 31. juli 2007 Ok, er i en korridor, går mot en dør, der ser jeg hun lille jenta tar en lege eller noe lignende, så når jeg snur meg så kommer hun mot meg å tar livet mitt, vet ikke hva jeg skal gjøre. Hjelp ?
Luchy Skrevet 31. juli 2007 Skrevet 31. juli 2007 Har ikke spilt så langt selv. Med mindre du finner ut selv kan du alltids sjekk ut en FAQ på Gamefaqs.com
Licht Skrevet 31. juli 2007 Skrevet 31. juli 2007 Hvis du er der hvor hun vandrer casually mot deg i tenåringsutgave, ting generelt går i saktefilm og du kun har en pistol igjen av alle våpnene... Skyt på henne. Om du ikke bruker tid på å vimse, og treffer med samtlige skudd, gir hun seg før hun når frem til deg. Og hvis du tror det var en lege, så følger du ikke med på historien, gitt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå