Aizen Skrevet 9. juli 2007 Skrevet 9. juli 2007 Hei, har nettopp startet med spillet everquest 2 etter mange måneder med wow, men så har jeg funnet ut at d ikke er pvp i EQ2?? WTF liksom. er d virkeligt sånt? jeg spiller på en euro server og ikke noen pvp server ifra amerika. til nå har spillet vert konge men vis d ikke er noen som helst form for pvp så begynner jeg på wow igjen.
Neppe Skrevet 9. juli 2007 Skrevet 9. juli 2007 Jo, det er pvp i Everquest 2. Mens vært lite utbredt.
Aizen Skrevet 9. juli 2007 Forfatter Skrevet 9. juli 2007 Jo, det er pvp i Everquest 2. Mens vært lite utbredt. 9035582[/snapback] På hvilken måte da? arena?
nosync Skrevet 9. juli 2007 Skrevet 9. juli 2007 (endret) Det er PVP servere. Velg de. Det er også "level restriction" på hvem du kan angrepe. Tror det er 8 leveler eller noe sånt. Opp og ned. Endret 9. juli 2007 av nosync
Neppe Skrevet 9. juli 2007 Skrevet 9. juli 2007 Om jeg ikke husker feil så har du pvp servere ? Mellom Freeport og Qeynos. Men jeg spilte aldri pvp selv, Everquest 2 har andre gleder enn den delen.
Aizen Skrevet 9. juli 2007 Forfatter Skrevet 9. juli 2007 Om jeg ikke husker feil så har du pvp servere ? Mellom Freeport og Qeynos. Men jeg spilte aldri pvp selv, Everquest 2 har andre gleder enn den delen. 9035713[/snapback] Så jeg er fucked? vis jeg ikke har velget en pvp server så får jeg ikke drepe motsatt side? drittspill:P andre gleder? som hva da?
Neppe Skrevet 9. juli 2007 Skrevet 9. juli 2007 Everquest 2 satser mer på å være rollespill. Ikke minst lagspill. Grinding i Eq2 er rimelig håpløst f.eks.
Aizen Skrevet 9. juli 2007 Forfatter Skrevet 9. juli 2007 Everquest 2 satser mer på å være rollespill. Ikke minst lagspill. Grinding i Eq2 er rimelig håpløst f.eks. 9035736[/snapback] jaja altså kjedeligt? men kan jeg ikke flytte en char til en pvp server da? men er d ikke noen som helst form for pvp? poå vanlige servere?
Neppe Skrevet 9. juli 2007 Skrevet 9. juli 2007 Om du synes det er kjedelig må jeg bare medele at Eq2 ikke er for deg.
nosync Skrevet 9. juli 2007 Skrevet 9. juli 2007 (endret) Så jeg er fucked? vis jeg ikke har velget en pvp server så får jeg ikke drepe motsatt side? drittspill:Pandre gleder? som hva da? 9035721[/snapback] Bare lag ny character på PVP server da vel! Ikke verre enn det.... Nei du kan heller ikke flytte character fra PvE til PvP og heller ikke omvendt. Sånn er det i nesten alle mmorpg spill. Enaste "PvP" du får på en "PvE" server er Arena fights. Men folk spiller der nesten ikke... Endret 9. juli 2007 av nosync
nosync Skrevet 9. juli 2007 Skrevet 9. juli 2007 (endret) Everquest 2 satser mer på å være rollespill. Ikke minst lagspill. Grinding i Eq2 er rimelig håpløst f.eks. 9035736[/snapback] Dumaste jeg har lest. Klarer glatt å spille solo i EQ2, har gjort det selv på mangen characters opp til max, og det med hovedsakelig grinding. Endret 9. juli 2007 av nosync
Neppe Skrevet 9. juli 2007 Skrevet 9. juli 2007 Dumaste jeg har lest. Klarer glatt å spille solo i EQ2, har gjort det selv på mangen characters opp til max. 9035809[/snapback] Ved å gjøre quester ja.
Aizen Skrevet 9. juli 2007 Forfatter Skrevet 9. juli 2007 Dumaste jeg har lest. Klarer glatt å spille solo i EQ2, har gjort det selv på mangen characters opp til max. 9035809[/snapback] Ved å gjøre quester ja. 9035815[/snapback] på hvilken annen måte er d å lvl på da? utenom questing:P men er pvp på pvp servere kult då?
Neppe Skrevet 9. juli 2007 Skrevet 9. juli 2007 Ta en wow en å grind. Pvp er ikke så veldig ballansert eller vektlagt i Everquest 2.
GerdElise Skrevet 9. juli 2007 Skrevet 9. juli 2007 (endret) Jovisst er det pvp servere. For en måned eller to siden slo de sammen et par europeiske servere med en amerikansk; Nagafen (mulig det var flere servere som ble slått sammen, husker ikke) så den serveren er ganske bra befolket nå med folk fra både europa og amerika. PVP er relativt populært i EQ2, atskillig mere enn jeg trodde ihvertfall. Lag en ny character på Nagafen og prøv da vel. Om du vil ha opplysninger om pvp i EQ2 kan du titte litt på pvp forumet http://forums.station.sony.com/eq2/forums/...m?forum_id=2589 Sony har jobbet mye med å forbedre pvp opplevelsen de siste månedene, masse forbedringer i siste patcher så alt er mye bedre balansert nå enn tidligere Endret 9. juli 2007 av GerdElise
Neppe Skrevet 9. juli 2007 Skrevet 9. juli 2007 Du må hysje. Jeg får lyst til å spille. Er det ikke blitt sånn at de fra Freeport kan lett spille sammen med de fra Qeynos nå da ?
GerdElise Skrevet 10. juli 2007 Skrevet 10. juli 2007 Du må hysje. Jeg får lyst til å spille. Er det ikke blitt sånn at de fra Freeport kan lett spille sammen med de fra Qeynos nå da ? 9035976[/snapback] Du snakker om PVE nå går jeg ut ifra. For det stemmer, det er ikke noe problem for freeportere og queneysians å spille på gruppe, jeg har vært i blanda grupper flere ganger. Forresten surra jeg i går da jeg posta, jeg nevnte Nagafen serveren men jeg mente å si Venekor, lol. Jaja, Nagafen er vel også en pvp server. Venninna mi spiller på Venekor og jeg er sjuk etter å joine for jeg har aldri spilt på pvp server før og det ser så artig ut! jeg har sett på venninna mi noen ganger når hun har spilt ^^ Men jeg har ikke fått spilt EQ2 på 3 måneder da jeg ikke greier å logge inn på serverne deres. Jeg har prøvd alt! Bah, jeg ditcher Nextgentel pga dette. Men jeg skal lage meg et par characters på Venekor så snart jeg bare kommer meg inn i spillet. Savner å spille EQ2
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå