Submoose Skrevet 17. juni 2007 Skrevet 17. juni 2007 Jeg lurer på om jeg skal kjøpe HL1 på ny eller om jeg burde vente til Black Mesa modden er ferdig? (HL1:S mod)
Jokko88 Skrevet 17. juni 2007 Skrevet 17. juni 2007 Du får jo HL1 nesten gratis nå, så du taper ikke mye på å kjøpe det, er nok fortsatt en stund til Black Mesa Source kommer.
Vrengtpolvott Skrevet 19. juni 2007 Skrevet 19. juni 2007 Jeg synest de bør ta fingrene ut av ræven og slippe denne mod`en! har jo brukt ufattelig lang tid nå! 8893450[/snapback] Makan til tilbakestående utsagn er det lenge siden jeg har hørt. Har du noen anelse hvor vanskelig og tidkrevende det er å lage en mod av så stort kaliber? Alle på teamet gjør det de kan i FRITIDEN SIN, de får ikke betalt for det. Det er en selvfølge at det tar lang tid når amatørmoddere lager et helt spill på nytt.
espinos Skrevet 19. juni 2007 Skrevet 19. juni 2007 (endret) Jeg er ikke helt med på at utsagnet var noe særlig tilbakestående, men kanskje litt unødvendig.. *slettes* uansett, du som er med på å lage denne, slipper dere den i år? jeg har selv ikke rundet hl1, siden jeg har ventet på denne modden her Endret 19. juni 2007 av espinos
Vrengtpolvott Skrevet 19. juni 2007 Skrevet 19. juni 2007 Jeg er ikke med i modden, jeg har vært det, men sluttet da jeg ikke hadde tid lengre. Jeg har fremdeles veldig god kontakt med de fleste i teamet enda. At modden slippes i år er egentlig veldig tvilsomt, men mulig hvis de jobber knallhardt nå i sommer.
TCi Skrevet 19. juni 2007 Skrevet 19. juni 2007 Heller slipp den når den er ferdig, enn å høre på utålmodige og utakknemlige folk som skal ha den med en gang. Half Life er kjent for kvalitet, noe mod-en ser ut til å bli også. La den få den tiden den trenger.
DjLarsa Skrevet 19. juni 2007 Skrevet 19. juni 2007 er dette snakk om Black Mesa Source? eller en Half Life 1: Source?
Campin Carl Skrevet 20. juni 2007 Skrevet 20. juni 2007 Black Mesa Source, de skal gjøre en bedre jobb enn det VALVe gjorde visstnok
TCi Skrevet 20. juni 2007 Skrevet 20. juni 2007 Skal vel ikke så mye til siden spillet er snart 10 år gammelt. Men godt at de har høye krav.
DjLarsa Skrevet 20. juni 2007 Skrevet 20. juni 2007 De gutta som lager den fortjener så mye tid de bare vil til den, for den modden vil overgå HL2. Ihvertfall når det kommer til arkitektur.
Bruktbilen Skrevet 21. juni 2007 Skrevet 21. juni 2007 Folkene som lager Black Mesa kan ta all den tiden de trenger, bedre å få et godt produkt enn et hastverk. De tjener heller ikke penger på dette, de kunne, men gjør ikke det.
biach777 Skrevet 5. august 2007 Skrevet 5. august 2007 Off Topic: noen såm vet noe om sånn ca. Black mesa kommer ut?
Vrengtpolvott Skrevet 5. august 2007 Skrevet 5. august 2007 Den kommer når den er ferdig. Kanskje til neste år.
Reeve Skrevet 6. august 2007 Skrevet 6. august 2007 (endret) Jeg synest de bør ta fingrene ut av ræven og slippe denne mod`en! har jo brukt ufattelig lang tid nå! 8893450[/snapback] Makan til tilbakestående utsagn er det lenge siden jeg har hørt. Har du noen anelse hvor vanskelig og tidkrevende det er å lage en mod av så stort kaliber? Alle på teamet gjør det de kan i FRITIDEN SIN, de får ikke betalt for det. Det er en selvfølge at det tar lang tid når amatørmoddere lager et helt spill på nytt. 8894746[/snapback] Jeg er enig med deg, det er et veldig tidskrevende prosjekt. Men jeg har to spørsmål til deg. Vil dere klare å implementere bruk for Gravity Gun i spillet (hvis dere i det hele tatt skal ha med Gravity Gun) Og hva er sånn ca. release? (EDIT: Fikk svar på denne) EDIT: Noen idé om hvor mange prosent av spillet som dere er ferdig med? 30%? 40%? Endret 6. august 2007 av Farnsworth
Campin Carl Skrevet 8. august 2007 Skrevet 8. august 2007 Men jeg har to spørsmål til deg. Vil dere klare å implementere bruk for Gravity Gun i spillet (hvis dere i det hele tatt skal ha med Gravity Gun) 9216252[/snapback] De skal ikke ha gravity gun i spillet ettersom at den ble utviklet av rebellene under combine tiden(altså etter Half-Life 1 men før Half-Life 2)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå