haarod Skrevet 31. mai 2007 Skrevet 31. mai 2007 En ting jeg synes er litt snodig og som jeg lurer på; kan man ikke dykke?
Skyttt Skrevet 31. mai 2007 Skrevet 31. mai 2007 Niks. Her har Turbine atter en gang vært tro til Tolkiens verk. Hobbiter hater vann, og kan så vidt svømme. En hobbit svømmende under vann vill blitt helt feil. Dersom man skulle tillatt for eksempel alver å svømme under vann ville spillet bli ubalansert. For øvrig synes jeg det er utrolig godt å slippe irriterende undervanns-oppdrag.
johncl Skrevet 31. mai 2007 Skrevet 31. mai 2007 Ei heller kan man fiske. Men dette er det stor sannsynlighet for at Turbine gjør noe med i en fremtidig patch.
Betenkt Skrevet 31. mai 2007 Skrevet 31. mai 2007 Ei heller kan man fiske. Men dette er det stor sannsynlighet for at Turbine gjør noe med i en fremtidig patch. 8747753[/snapback] Agree! Utrolig usasnynelig å utelukke noe slikt
haarod Skrevet 31. mai 2007 Forfatter Skrevet 31. mai 2007 Niks. Her har Turbine atter en gang vært tro til Tolkiens verk. Hobbiter hater vann, og kan så vidt svømme. En hobbit svømmende under vann vill blitt helt feil. Dersom man skulle tillatt for eksempel alver å svømme under vann ville spillet bli ubalansert. For øvrig synes jeg det er utrolig godt å slippe irriterende undervanns-oppdrag. 8747737[/snapback] Synes det er litt synd jeg Undervannsquest er jo bare gøy
stoffihordnes Skrevet 31. mai 2007 Skrevet 31. mai 2007 Niks. Her har Turbine atter en gang vært tro til Tolkiens verk. Hobbiter hater vann, og kan så vidt svømme. En hobbit svømmende under vann vill blitt helt feil. Dersom man skulle tillatt for eksempel alver å svømme under vann ville spillet bli ubalansert. For øvrig synes jeg det er utrolig godt å slippe irriterende undervanns-oppdrag. 8747737[/snapback] Gollum sin hobbitvenn dykket jo langt under da han fant ringen, som Gollum stjal fra ham.
Rebel-Rider Skrevet 31. mai 2007 Skrevet 31. mai 2007 Han ble dratt under vann av fisken, han verken svømte eller dykket av egen vilje.
ptta Skrevet 7. juni 2007 Skrevet 7. juni 2007 (endret) Forresten var ikke det noen hobbit. Han kom fra en rase som har mye til felles med hobbitene. Noe av det som skiller dem er vel at rasen Gollum kommer fra liker vann mye bedre Endret 7. juni 2007 av ptta
Alastor Skrevet 7. juni 2007 Skrevet 7. juni 2007 Forresten var ikke det noen hobbit. Han kom fra en rase som har mye til felles med hobbitene. Noe av det som skiller dem er vel at rasen Gollum kommer fra liker vann mye bedre 8805114[/snapback] Ikke helt riktig, om vi skal være på vei off topic så kan jeg jo si noe om dette . Hobbitene i hobsyssel er etterkommerne av Hærfotene, Deagol og Smeagol er Stoor'er, en hobbitrase som befant seg øst for tåkefjellene rundt om kring. I tillegg har vi blakkenskinner, som jeg ikke helt husker hvor var hen. Med forbehold om feil . Dette er etter fri hukommelse.
Amored Skrevet 8. juni 2007 Skrevet 8. juni 2007 Imponerende, Alastor Så har jeg lært noe i dag også. Med den hjernen jeg har, så er det vel glemt i morgen... også husker jeg det plutselig om 2 år
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå