Gå til innhold

shuttle som er for varm


draziw

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei. Jeg har en shuttle som står å restarter. Tror det er pga varme. Når jeg setter en bordvifte ved siden av, så holder den en liten stund... og cpu'n står på 97 grader uten... Hvor får man kjøpt shuttle kjøling. evnt andre tips om kjølepasta etc..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

holy shit :D 97 grader, trur kansje det kan være at kjøle blokka til cpu'en din er løs eller ikke har kontakt med HIS'en prøv å sjekk om det er det som gjør det :)

Skrevet

97 grader? :ohmy: hvilken cpu er det? er det stock kjøling? er pc'en gammel? har du sjekket for støv? har du drevet med overklokking? er det bare cpu som blir varm?

 

trenger info for å kunne hjelpe deg videre :)

Skrevet

har du prøvd å ta kjøleren av for å se om det er noe galt? altså når du har slått av pc'en. (måtte bare si det, veit ikke hvor mye du kan :p )

 

fordi 97 grader skal ikke være mulig vis det ikke er noe feil med kjøleren eller det ikke da er stappa med støv. vifta går vel rundt?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...