Gå til innhold

MX Revolution henger


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ble et impulskjøp på meg her med en ny MXR siden min gamle MX700 ikke holdt på strømmen lengre.

 

Egentlig godt fornøyd med musa, god å holde i, masse knapper og funksjoner, innstillingsvennlig, i det hele tatt egentlig.

 

Men...

 

Opplever nokså ofte at muspila plutselig henger. Samme med scrolling. Går noen sekunder, så kommer den tilbake. Dette er veldig sporadisk, men forb**** irriterende.

 

Trodde det kanskje var mobilen min som knota til noe, men har hatt den i andre rom uten hell. Jeg har fortsatt MX700 kobla til, men den går ikke på bluetooth så de burde jo ikke krasje..?

Bluetooth-USBpinnen sitter bak på maskina. Burde den kanskje sitte foran, vekk fra... ting..bak der..? Hvordan er det egentlig med Bluetooth og forstyrrelser?

Noen som har opplevd det samme?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

kommer sikkert en ny Update snart.. min gamle MX900 var samme.. så kom det en ny driver så funka den helt fint...

nå bruker jeg MX1000 og G5

ska kjøpe MXR snart

Skrevet

Fått et tips fra butikk om å kanskje prøve med en musmatte, helst hvitt ark... Prøver sistnevnte nå, så får vi se.

Laser rett mot lakkert overflate skal visstnok ikke være helt knall.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...