Gå til innhold

Hvordan få lada Xbox 360-kontrollen?


BonoU2

Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå gikk Xbox 360-kontrollen (trådløs seff) tom for batteri, og da vil jeg lade den. Jeg har en sånn "Play & Charge Kit", så jeg plugger den i. Og da får jeg spilt mens den "lader", men med en gang jeg tar ut kabelen går det ikke ann å spille lenger. Da er batteri fortsatt helt tomme!

Skal jeg aldri få spilt trådløst igjen?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hørtes merkelig ut. Får du opp ett rødt lys på laderen som du plugger i spaka? Det skal det iallefall være. Dette lyset vil skifte til grønt når spaka er ferdig oppladet.

Gjest Slettet-NIoHlfL
Skrevet

Du putter i kablen i begge ender. Så lenge det lyser rødt lader den, når den er fulladet vil den lyse grønt (om du fortsatt har maskinen på når den er ferdig). Du kan også bare slå maskinen av mens kontrolleren lader, og konsollen vil fortsette å lade kontrollen opp. Den vil fortsatt lyse rødt, og i tillegg vil du høre viftene på maskinen. Når kontrolleren er fulladet vil konsollen slå seg helt av automatisk. På denne måten kan man for eksempel lade kontrolleren opp om natten uten noen bekymringer.

 

 

Og en ting til angående problemet ditt. Du har satt i det oppladbare batteriet som fulgte med Play and charge-settet? Den vil selfølgelig ikke lade opp vanlige AA batterier

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...