MiSP Skrevet 30. november 2006 Skrevet 30. november 2006 Er det mulig å bruke foobar2000 til å overføre sanger til mp3-spillere? Jeg har en Creative Zen Touch med PlaysForSure-firmware.
wil Skrevet 1. desember 2006 Skrevet 1. desember 2006 Hvorfor i all verden skal du ha foobar til å overføre musikk til Mp3 spiller`n din? Skjønner ikke hvorfor skal bruke så mye dill-dall til å overeføre sangene sine til Mp3 spillern. Winamp har en plugin for Ipod iallefall. Men jeg hørte om et program en gang. *Skal prøve å huske på det* Jo nå husker jeg det. Det heter Utforsker. Veldig kurrant og bra program for å overføre hva du vil til Eksterne enheter
MiSP Skrevet 15. desember 2006 Forfatter Skrevet 15. desember 2006 Jeg vil overføre sanger direkte fra Foobar fordi det vil være mye lettere gjort med ett klikk i programmet enn masse manuell knoting med utforsker'n. MediaMonkey, når jeg brukte det, trengte bare ett eneste tastetrykk for å automatisk synce hele mediebiblioteket mitt, inkludert spillelister og automatisk konvertering av inkompatible filtyper. Den kunne faktisk gjøre det uten noen tastetrykk i det hele tatt, men nok om det. Jeg fant en plugin som het SendToDevice, og skal prøve den neste gang jeg skal overføre sanger til mp3-spilleren. I verste fall fortsetter jeg med å bruke MediaMonkey til akkurat det formålet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå