Gå til innhold

DC++ / Strongdc - router restarter seg.


minotir

Anbefalte innlegg

Skrevet

heisann.

 

jeg har et lite problem når jeg bruker strongdc og dc++. for det første får jeg ikke fram hublistene og for det andre så:

klikker routeren av at jeg bruker programmet. jeg må gå og restarte routeren hver gang :S

 

hjelp meg.

 

og et lite spm til: hvorfor kommer ikke router "sida" opp når jeg skriver ip adresse i adresse feltet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

vil tippe routeren din har problemer med alt for mange tilkoblinger på en gang. Dette er vel et kjent problem for de som sitter på gode linjer og bruker masse p2p-programmer.

 

finnes det instillinger som setter ned antall tilkoblinger cd++ foretar, så sjekk om det hjelper. Alternativt gå til innkjøp av bedre router.

 

hvilke url som må skrives inn i adressefeltet for å komme til "router-admin" (eller hva man nå skal kalle det) varierer fra produkt til produkt. Les i manualer eller spør google

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...