Xperia X10 Skrevet 25. oktober 2006 Skrevet 25. oktober 2006 Hei, jeg klokket pc'n min litt høyt og som resultat FUCKET DEN SEG HELT! Jeg er fullstendig fortvilet over at den ikke fungerer, skal levere særemnet i norsk + masse annet om ikke så lenge! Er bare totalt rasende på den fordømte dritten, og trenger hjelp. (ja, dette er min feil) Pc'n kommer ikke inn i windows, det står at config fila i system32 er ødelagt eller noe sånt, og at den må repareres. Jeg setter dermed xp cd'n inn i maskinen og trykker på R som jeg får beskjed om - men det samme skjer. HJELP MEG!
YojimboVII Skrevet 25. oktober 2006 Skrevet 25. oktober 2006 Hei, jeg klokket pc'n min litt høyt og som resultat FUCKET DEN SEG HELT! Jeg er fullstendig fortvilet over at den ikke fungerer, skal levere særemnet i norsk + masse annet om ikke så lenge! Er bare totalt rasende på den fordømte dritten, og trenger hjelp. (ja, dette er min feil) Pc'n kommer ikke inn i windows, det står at config fila i system32 er ødelagt eller noe sånt, og at den må repareres. Jeg setter dermed xp cd'n inn i maskinen og trykker på R som jeg får beskjed om - men det samme skjer. HJELP MEG! 7149362[/snapback] Har du prøvd å bare installere hele dritten på nytt?
*Tronaldo* Skrevet 25. oktober 2006 Skrevet 25. oktober 2006 Jeg ville dytta inn XP CDen og tatt en upgrade/repair av systemet. Kanskje lurt å boote med en live-CD og hente ut dataene først... *Tronaldo*
Xperia X10 Skrevet 25. oktober 2006 Forfatter Skrevet 25. oktober 2006 Jeg kommer meg ikke inn i windows! Jeg putter i cd'n - booter fra den - ingenting skjer!
Xperia X10 Skrevet 26. oktober 2006 Forfatter Skrevet 26. oktober 2006 Nei... Men dratt ut kontakta over lengre tid har ejg prøvd.
perpyro Skrevet 26. oktober 2006 Skrevet 26. oktober 2006 Må bare spørre, har du klokka prosessoren ned igjen? Dersom ikke prøv det først.
Xperia X10 Skrevet 29. oktober 2006 Forfatter Skrevet 29. oktober 2006 Fant ut av det. Jeg hadde kjøpt en sata dvd brenner, og den var ikke satt til å boote i sata før ide. Derfor funka ikke dvd rommen slik at jeg fikk reinstallert windows. Fy søren så sinnsykt mye drit det er med datamaskiner.
xersess Skrevet 3. desember 2006 Skrevet 3. desember 2006 gå innpå bios, og bytt om på floppy og cd rom(cd rom der floppy stod, og flobby der cd rom stod), så skal det fungere å boote fra cd... har sjølv hatt dette problemet etter ein mislykka formatering.. når u har fått til å boote fra pc bør du bare formatere heile driten håper det kommer seg da
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå