Raijin Skrevet 20. oktober 2006 Skrevet 20. oktober 2006 Hei! Som nevnt i overskriften har jeg et problem med at mouse-sensitivity'en blir justert kraftig ned i spill. Hvorfor skjer dette? Dette skjer forøvrig på en bærbar med touchpad. Har det noe å si at det er touchpad på pc'en? Jeg bruker en Dell M1710 og en Logitech MX500. Takker for alle svar!
Matias Skrevet 22. oktober 2006 Skrevet 22. oktober 2006 Er det noen ulempe da? Med min mus er det bare akkurat så jeg får så lav sens som jeg vil i spillene jeg spiller, så jeg ville hatt det slik som deg. Er jo bare å justere opp igjen i spillet. Hvis du ikke kan dette er det jo ikke så bra.
Raijin Skrevet 22. oktober 2006 Forfatter Skrevet 22. oktober 2006 Takkk for svar! Joda, vet at jeg kan stille sensen opp igjen i spillene, men får den ikke så høy som jeg vil ha den. Derfor må jeg gå ut av spillet og justere den opp i windows først. Bare et lite irritasjonsmoment.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå