Gå til innhold

Nye Nokia N95 har alt


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

QVGA er vel 320x240? Skulle gjerne sett en bedre sjerm, men da hadde vel batteriet ikke vart en dag engang :(

Mobilen er ivertfall godt utstyrt!

Hadde trodd denne skulle ha UPnP, så vidt som jeg vet er det vel bare N80 som har det enda?

Skrevet

320x240 ja.. Noe lite til den skjermstørrelsen, men de fleste vil nok foretrekke N95 sin skjerm fremfor N80 sin..

 

Overrasker meg veldig hvis ikke denne støtter UPnP.

Skrevet
Håper virkelig N95 får en mye bedre blitz enn det N73 og N93 har.

6943667[/snapback]

 

I og med at de bare hadde lys og ikke blitz så bør det være gode muligheter for det ja. Dette høres ut som en sykt bra mobil, ihvertfall på papiret, får håpe den innfrir :)

Skrevet

ai ai ai.. Denne mobilen frister veldig men innerst inne vet jeg vel at jeg egentlig ikke har bruk til og jeg har vel egentlig ikke pengene til det hehe.. Men fikser jeg meg en jobb før den slipper så skal den kjøpes på måfå! Nydelig mobil synes jeg :)

 

- hsds

Skrevet

Jeg tror ikke vi skal ta sorgene på forskudd. Skjermoppløsningen, batteriet osv. er det man finne på prototypen lansert i dag. Man skal ikke se bort ifra at Nokia kan endre på dette til den endelige modellen.

Skrevet (endret)

Spennende spesifikasjoner men….

Den her kunne blitt en suksess hvis prisen hadde vært lavere og batterikapasiteten bedre.

Hva skal man med WLAN når mobilen kun varer i 3 timer!?

Jeg gledet meg faktisk til N93 men etter at jeg så den astronomiske prisen på over 6000,- kr så forsvant lysten ganske fort. Vi får se hva som skjer med N95….

 

Jeg tror ikke vi skal ta sorgene på forskudd. Skjermoppløsningen, batteriet osv. er det man finne på prototypen lansert i dag. Man skal ikke se bort ifra at Nokia kan endre på dette til den endelige modellen.

6944164[/snapback]

 

Så vidt meg bekjent så har ikke Nokia endret spesifikasjonene til en mobil etter lansering…

Endret av m3
Skrevet

Det er og blir QVGA på denne ja. Bare vent å se, denne har nok likevel en av markedets beste skjermer ;)

 

"Kunne blitt en suksess"? Den vil selvfølgelig ikke selge som N70, K800i osv., men denne blir nok en slager ja...

Skrevet (endret)

Bedre skjerm og QWERTY tastatur så hadde den vert interesang.

 

Venter fremdeles på en mobil som kan utfordre qtek 9000. Må si at det er skuffende siden den snart er 1 år gammel. Det er lenge, slik denne teknologien har utviklet seg.

Endret av Limbeck
Skrevet
Vel dette er en telefon for de som ikke vil ha qwerty.... Det er ikke alle som vil ha det vet du.

6944794[/snapback]

 

For all del. Det jeg skrev er min personlige mening.

Skrevet
Venter fremdeles på en mobil som kan utfordre qtek 9000.

6944732[/snapback]

Utkonkurrert av P990i for lengst :p

 

N95 virker som en veldig bra mobiltelefon, men jeg holder meg til touchskjermen! Windows Mobile (PPC), Symbian UIQ og S90 har det som trengs. Får Series 60 derimot støtte for touchscreen går jeg over til Nokia ;)

Skrevet

Wow for en mobil..og for en stor skjerm :dribble:

Gps på mobil blir kult må jeg si..det vil nok føre til mange salg tror jeg. Det jeg likte best var jo den musikk menyen på toppen av mobilen..ganske kult..men ser ikke ut da:P

 

Noe jeg lurer på er kameraet på denne mobilen. Selvom det er 5 megapixel betyr ikke at det er bedre kamera enn k800 og n73..den har jo alt som sagt..derfor bryr ikke nokia seg så mye om kamera på denne mobilen tror jeg..akkurat som med n80..det er ikke en kamera mobil som n73 og k800. Har den autofokus, bildestabilisator osv som k800 f.eks? Kamera er noe av det viktigste på mobilen nå om dagene;)

×
×
  • Opprett ny...