Quattro7 Skrevet 9. september 2006 Skrevet 9. september 2006 Hei, jeg hadde tenkt å brenne Nero (Nero 7 Premium 7.2.3.2b), men når jeg trykker på brenn får jeg denne feilmeldingen: Det er ikke nok plass tilgjengelig for innspillingsprosessen.Det er 3497MB tilgjengelig for midlertidige filer i mappen 'C:\DOKUME~1\KRISKR~1\LOKALE~1\Temp', men innspillingsprosessen trenger omtrent 4567 MB. Har jeg for liten temp mappe?
Syar-2003 Skrevet 9. september 2006 Skrevet 9. september 2006 Du har for lite plass på C: ledig 3497MB , brenningen din trenger 4567 MB. cd/dvd brenning bruker alltid mellomlagring på disk .
Quattro7 Skrevet 9. september 2006 Forfatter Skrevet 9. september 2006 (endret) OJ... Har jeg ikke mer igjen på harddisken? Men, kan jeg sette Nero til å bruke en annen harddisk, som det er mer enn nok plass i. ....ah, dvdfilmsamlinga Endret 9. september 2006 av Rossbach09
pmarius Skrevet 9. september 2006 Skrevet 9. september 2006 Vel feilmeldingen forteller ganske nøyaktig hva som er feilen da; det er ikke nok plass på harddisxken din for brenneprogrammet til å mellomlagre filene til brenning. Hvis jeg forston deg riktig mener du at det du skal er å brenne selve programmet Nero 7 på en cd/dvd? Hvis jeg ikke husker feil er vel ikke Nero større enn 120-130 mb, og skulle fint få plass på en cd. Hvis du har prøvd å brenne på en DVD kan det hende at brenneprogrammet beregner like mye plass til mellomlagring som størrelsen på DVDen, altså 4,7 gb. Da vil du jo i så fall løse problemet med å bruke en CD isteden, som bare trenger å mellomlagre 700 mb.
Syar-2003 Skrevet 9. september 2006 Skrevet 9. september 2006 Åpne nero burning rom , klikk på "file"->"Preferences"-> der kan du sette cache til annen stasjon enn default som er C:\DOCUME~1\brukernavn\LOCALS~1\Temp\
Quattro7 Skrevet 9. september 2006 Forfatter Skrevet 9. september 2006 (endret) Takk. Det funket. Endret 9. september 2006 av Rossbach09
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå