Siomir Skrevet 29. august 2006 Skrevet 29. august 2006 Jeg fikk alle i går, men Basic Knife combat har jeg nå tatt 2 ganger 1 gang i går og 1 gang i dag...og den vises ikke i det hele tatt på lista mi...dette er irriterende for jeg venter på Infanteri medaljen=/
El Matador Skrevet 29. august 2006 Skrevet 29. august 2006 Og poenget med tråden er...? 6766111[/snapback] At han ikke får den fordømte medaljen sikkert
Siomir Skrevet 29. august 2006 Forfatter Skrevet 29. august 2006 Og poenget med tråden er...? 6766111[/snapback] trodde kanskje du ville skjønne det?? rofl!1one
hightow Skrevet 30. august 2006 Skrevet 30. august 2006 .. og for å få den fordømte medaljen må du ha spilt bf2 i 200 timer
Siomir Skrevet 30. august 2006 Forfatter Skrevet 30. august 2006 Jeg er oppunder 100 timer nå....nesten bare Spec ops...blir Expert Badge på meg snart :!: Jeg må si at de Knife and Pistol only serverne er morsomme......får masse kills der på en runde:)
_dAwn_ Skrevet 30. august 2006 Skrevet 30. august 2006 Jeg er oppunder 100 timer nå....nesten bare Spec ops...blir Expert Badge på meg snart :!: Jeg må si at de Knife and Pistol only serverne er morsomme......får masse kills der på en runde:) 6768627[/snapback] Er ikke de banene der hvor kun kniv og pistol er lov ulovlig? Og du kan få slettet alle statsen du har fått derfra om de tar den serveren som kjører dette? Rett meg gjerne om jeg ttar feil.
BareGjest Skrevet 30. august 2006 Skrevet 30. august 2006 Ja F#"¤ - hadde jeg vært klar over at det eksisterer knife/pistol only servere så hadde jeg ikke brukt en uke med banning på knife badge.
Vice Skrevet 30. august 2006 Skrevet 30. august 2006 Er ikke de banene der hvor kun kniv og pistol er lov ulovlig? Og du kan få slettet alle statsen du har fått derfra om de tar den serveren som kjører dette? Rett meg gjerne om jeg ttar feil. 6768678[/snapback] Jo det er ulovlig og regnes som juksing. Folk har blitt tatt for dette og fått nullstilt statsen sin, men det virker ikke som om det er like strengt lenger. Det finnes hvertfall alltid noen knife/pistol servere på lista. Men det er nok fortsatt sjanse for at man blir tatt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå