>Jonas< Skrevet 7. juli 2006 Skrevet 7. juli 2006 (endret) Vurderer å kjøpe Driver 4. Har det på sommertilbud hos CDON nå til 149kr, og 99,- hos Elkjøp.. Etter det jeg har sett og lest om det virker det som om det er et bra bilspill. Liker spill som Driver og GTA, men jeg syns bilkjøringa i GTA-spillene er litt urealistiske.. Noen som har noe å si om Driver 4? EDIT: Pris Endret 11. juli 2006 av >Jonas<
madgringo Skrevet 7. juli 2006 Skrevet 7. juli 2006 Har Driver 4 kommet? 6453173[/snapback] Har iallfall sett anmeldelser av det for et halvt år siden
Nevnarion Skrevet 8. juli 2006 Skrevet 8. juli 2006 (endret) Visste ikke NOE om at dette spillet hadde kommet. Ante ikke at det var under planlegging engang. Trodde faktisk Driver-serien endte med 3'eren, som som kjent fikk en del dårlige omtaler. Edit: Joda, jeg fant det. Regner med det er dette her du prater om? Driver: Parallel Lines Endret 8. juli 2006 av Nevnarion
>Jonas< Skrevet 8. juli 2006 Forfatter Skrevet 8. juli 2006 Visste ikke NOE om at dette spillet hadde kommet. Ante ikke at det var under planlegging engang. Trodde faktisk Driver-serien endte med 3'eren, som som kjent fikk en del dårlige omtaler. Edit: Joda, jeg fant det. Regner med det er dette her du prater om? Driver: Parallel Lines 6453388[/snapback] Det er det ja. Kom ut rundt den 29. mars så vidt jeg veit.. Skulle visst være mye bedre enn 3'eren som virket noe "uferdig", noe som dette spillet ikke gjør.. Noen som har spillet og kan si litt om det? Bra? Dårlig?
koronag Skrevet 8. juli 2006 Skrevet 8. juli 2006 :!: Heh, noen bumpet denne for noen dager siden, så jeg trodde det var i sluttfasen av utvikling: https://www.diskusjon.no/index.php?showtopic=528102
>Jonas< Skrevet 8. juli 2006 Forfatter Skrevet 8. juli 2006 :!: Heh, noen bumpet denne for noen dager siden, så jeg trodde det var i sluttfasen av utvikling: https://www.diskusjon.no/index.php?showtopic=528102 6454194[/snapback] Ikke så rart, siden den tråden var fra januar.. To måneder får spillet kom ut.. Men tilbake til emnetittelen. Noen som kan komme med en brukertest, et lite referat e.l. fra spillet?
Mala Skrevet 8. juli 2006 Skrevet 8. juli 2006 Tja Driver 4 har ihvertfal 71.1% i snitt på gamerankings, i motsetning til Driv3r (omg den som ville ha den tittelen) sine 59.5% Eg ville satt meg ned å lest ein håndfull anmeldlser eg. Men til 149,- er det nok ein viss underholdning for pengenw ville eg tru.
Smeltelim Skrevet 8. juli 2006 Skrevet 8. juli 2006 (endret) Hva? har det kommet ut allerde? trodde det var lenge til jeg Jeg har spilt gjennom både 2ern og 3ern og syntes faktisk de var to helt ok spill, tenkte ikke så mye på den dårlige grafikken og alle små bugsene. Hadde nok kjøpt denne også hadde det ikke vært for at PS2 konsollen min ikke fungerer, men det kommer vel på PC en gang også! for 149,- er nok dette vært pengene vil jeg tro edit: rettet opp masse skrivefeil Endret 8. juli 2006 av Zed-smeltelim
Dunedain Skrevet 11. juli 2006 Skrevet 11. juli 2006 Rekker nok ikke GTA-spillene til leggene engang tror jeg, men får nok mye moro til 149,- her
>Jonas< Skrevet 11. juli 2006 Forfatter Skrevet 11. juli 2006 Rekker nok ikke GTA-spillene til leggene engang tror jeg, men får nok mye moro til 149,- her 6471131[/snapback] Når det gjelder bilkjøring så mener jeg da det er mye bedre på Driver. Kjøredynamikken og hvordan bilene bl.a svinger og blir ødelagt på, er jo elendig. Du rygger på noe, og så knuser frontruta.. Det er jo ikke akkurat bra.. Men utenfor bildelen så er nok GTA bedre på mye.. Men nå koster forresten Driver 99kr på Elkjøp. Bare de får det inn da..
M@R7!N Skrevet 11. juli 2006 Skrevet 11. juli 2006 Driver døde med enern imo.. Kjørefølelsen er kanskje mer realistisk i Driver, men i treern var ikke kjørefølelsen mye å skryte av, i tillegg til at popups (biler osv.) gjorde kjøring i stor fart ganske håpløst.
Nevnarion Skrevet 11. juli 2006 Skrevet 11. juli 2006 Enig i at serien har falt mer eller mindre sammen etter eneren. Syns egentlig det kunne holdt med det ene spillet i serien, et spill jeg i tillegg likte veldig godt. Når det kom var det liksom litt nyskapende og greier, dette var som kjent før GTA sin tid i 3D. Men ikke lenge etter kom jo GTA3 som var i 3D og mye bedre.
Mala Skrevet 11. juli 2006 Skrevet 11. juli 2006 Enig i at serien har falt mer eller mindre sammen etter eneren. Syns egentlig det kunne holdt med det ene spillet i serien, et spill jeg i tillegg likte veldig godt. Når det kom var det liksom litt nyskapende og greier, dette var som kjent før GTA sin tid i 3D. Men ikke lenge etter kom jo GTA3 som var i 3D og mye bedre. 6473119[/snapback] Fullstendig enig. Driver var noe heilt nytt,og ustyrlig bra gjennomført. Husker meg og ein kamerat spillte det dag ut og dag inn i sin tid.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå