Gå til innhold

Bumblebee som bare "henger"


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg gikk en tur på stien og søkte skogens ro. Da hørte jeg fra busken ei humle som so Bzzzzzzzz......

 

Så da var det bare å forfølge den og ta mange dårlige bilder før jeg traff godt med dette. Det gjorde hele turen verdt det for min del. Er ganske fornøyd med resulatet. Hva synes dere. (ja det er photoshoppet en del) fynker det??

 

Er relativt nybegynner.

post-52247-1148330474_thumb.jpg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ganske uskarp, mye støy, litt kjedelig kompoisjon (Ikke senter, men ikke noe annet heller) og savner en skikkelig blitz for å få fram detaljene. Ikke det at det var spesielt dårlig, men dette er ting som _kan_ gjøres bedre.

Skrevet

Takker for svar. Kan si at det er delvis kameraet og delvis min feil at det er støy og uskarpt. hadde på autofokus siden å stille manuelt der er ganske hardt på kameraet mitt. Tar litt lang tid. Å det hadde jeg ikke.

 

Støy er et evigt problem på kameraet. Hadde iso 100 så skulle igrunnen bli ganske greit. Så har jeg jo redigert litt. men ikke nok til å tilføre så mye støy.

 

Komposisjonen kan lett ordnes i photoshop

 

Takker for all tilbakemelding. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...