Gå til innhold

Bare 16009 i 3d mark 03! HJELP! MÅTTE RESETTE CMO!


Skavhaug

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Jeg tror ikke du bør være skuffet over det, test 3dmark05 og 06 du. Får du heller klage på dem hvis de blir så lave :p. Jeg selv har fått 18000 med 7800GTX kortet mitt men det er ikke noe jeg skryter over for jeg ser folk som får over meg i 03 imens jeg får over dem i 05. 03 er litt avhenging av cpu og ram også, så du får best målt skjermkortet dit i 05.

Endret av Itnux
Skrevet (endret)

Det var litt lite det ja, men er vel som han over meg sier. Resten av systemet (cpu, minne og os tweak/driver) teller en del i 03, så det er nok det som trekker deg ned.

 

BTW. Ta å fix din "compare url"

Endret av RocketArena
Skrevet

Det var litt lavt det også, merkelig det altså, trodde du skulle ha godt over 8000poeng i 3dmark05. Prøv 3dmark 06 med det samme så kan jeg sammenligne med mitt oppsett.

Gjest Slettet-XHLacM
Skrevet

3D mark er ikke alt vett'u. Det er først og fremst ytelsen i spill (og praksis) som virkelig teller.

Skrevet

Ja du har rett i det :), men 3dmark gir en liten pekepinne på hvor bra kortet er. Hvis du har F.E.A.R så kunne du jo ha testa den testen inni spillet.

Skrevet (endret)
Ja du har rett i det :), men 3dmark gir en liten pekepinne på hvor bra kortet er. Hvis du har F.E.A.R så kunne du jo ha testa den testen inni spillet.

5998237[/snapback]

 

driver å laster ned fear demo nå.

 

fant ut at rammen ikke sto i dual, kan det ha litt betydning ?

 

EDIT: Skriveleif

Endret av Skavhaug
Skrevet
Var merkelig det, du får normal cpu score men lav score på sm2.0 og sm3.0. Du scorer nesten likt som et 7800GT.

6001853[/snapback]

 

Er det noe galt med skjermkortet mitt da? :hmm:

Skrevet

Nå må systemet være helt clean da du tester 3dmark, hadde litt dårligere score etter at jeg hadde lagt inn mye på datan. Kan være feil men datan har en tendens til å bli litt tregere......uansett så kan drivere på hk og skjermkort være det som gir deg 500 +-, det eller at ikke alle delene dine er altfor glade ihverandre :!:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...