ronnyaa Skrevet 22. april 2006 Skrevet 22. april 2006 Må bare si at jeg er imponert over at folk kan være så totalt gal / ustabil i trafikken. Stå på ditt, anmeld forholdet, og ta lakk episoden opp med politiet. Hvorfor kopierer du ikke teksten fra det andre forumet til dette (enklere for oss som skal lese) ?
krizkriz Skrevet 22. april 2006 Skrevet 22. april 2006 Det der var for jævelig. Men dessverre er det mange som oppfører seg sånn i trafikken. Ikke hadde han noe grunn til å være forbanna heller.
Kadmium Skrevet 22. april 2006 Skrevet 22. april 2006 Nei, ser ikke noen grunn til at han skal oppføre seg slik. Virker som en meget ustabil person. Bra at ingen personer ble skadet. Du får forklare saken nøye, og stå på ditt.
Forumforumforum Skrevet 23. april 2006 Skrevet 23. april 2006 Håper fyren får gjort opp for seg, samt politiet gjør opp for seg!
Wheeljack Skrevet 23. april 2006 Skrevet 23. april 2006 Herregud... er det virkelig mulig?? Du kan faktisk bli fratatt lappen for sånn oppførsel, noe som jeg virkelig håper tilfaller den bimmer-eieren.
MostlyLurkin' Skrevet 25. april 2006 Skrevet 25. april 2006 I sånne situasjoner er det fint med balltre i bilen...
Ol'H Skrevet 25. april 2006 Skrevet 25. april 2006 Er såpass hissig at jeg nok hadde hoppet ut av bilen å møtte han på halveien...
Staalkontroll Skrevet 25. april 2006 Skrevet 25. april 2006 Ingen tvil...hadde dratt fram venylsprayen som jeg har liggenes i bilen å sprayet trynet hans til det hadde glinset mer en 12karats diamant
Wooho Skrevet 25. april 2006 Skrevet 25. april 2006 I sånne situasjoner er det fint med balltre i bilen... 5985477[/snapback] Dito derfor er det lurt å ha skiftnøkkelen i bagasjerommet for slike episoder som med han jalla BMW fyren. :!:
apegryn Skrevet 27. april 2006 Skrevet 27. april 2006 (endret) Batong burde vært inkludert i utstyrspakker på nye biler Endret 29. april 2006 av tronni_87
Jeanet Skrevet 15. mai 2006 Skrevet 15. mai 2006 Er så mye syke mennesker... Jeg og kusina mi kjørte i Oslo her for litt siden, jeg satt på... Så skulle vi ut på en vei hvor hun egentlig hadde vikeplikt, innrømmer det! Men er menneskelig å feile en gang i blant, vel? Anyway, en fyr i en gammel BMW blir illsint og viser fingern og tuter, så seff gjør vi det tilbake, jævla tulling! Og da begynner han å prøve å få kusina mi til å krasje i han ved å kaste seg foran oss hele veien fra Høvik til innkjøringa til Hønefoss nesten. Som om ikke det er nok bråstopper han (i begynnelsen av rushtia) i midtre feltet så vi og lastebilen bak osv osv må bråbremse også, går ut av bilen, river opp døra og begynner og kjefte og smelle... Håper jeg en dag krasjer med han som følge av at han ikke holdt vikeplikten... Da skal jeg le!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå