Ckitano Skrevet 9. april 2006 Skrevet 9. april 2006 Jeg har lastet ned noen mods, men er usikker på hvilken mappe jeg skal legge dem i.
Ascubal Skrevet 9. april 2006 Skrevet 9. april 2006 Står det ikke i noen readme da? Uansett så har jeg lagt til 2 stk mods her (de forandrer ikke gameply på noen måte) i DATA mappa.. Oblivion/data
Tordenflesk Skrevet 9. april 2006 Skrevet 9. april 2006 ... og etter at du har lagt .esp'n i \data, må du inn i Oblivion-Launcheren og hake av for mod'n.
andir Skrevet 9. april 2006 Skrevet 9. april 2006 Husk å ta backup av save-filene dine før du begynner å spille med mods, da noen mods kan ødelegge save-filene dine hvis du senere vil fjerne dem.
Smirnoff Skrevet 9. april 2006 Skrevet 9. april 2006 Jeg fikk tak i "Better Water"-modden, men det står ikke hvor man skal legge den. Verken på siden jeg hentet den fra eller i noen readme-fil (som ikke fulgte med). Noen tips?
Bytex Skrevet 9. april 2006 Skrevet 9. april 2006 (endret) I 99% av tilfellene skal folders og alt som har med mods å gjøre inn i /data. Noen krever at man bruker en spesiell mod-installer, og denne funker bare med .NET 2 installert. Da dette ikke går an å laste ned med piratkopiert windows (MS har gjort det umulig å disable Genuine Validation-tingen nå), er det mange som ikke får brukt disse. Men det er jo deres problem. Endret 9. april 2006 av Bitex
andir Skrevet 9. april 2006 Skrevet 9. april 2006 "Better Water" mod'en består av kun en .esp-fil. Legg den i /Data mappa, og kryss av mod'n i Data Files-menyen i Oblivion Launcheren. God mod, forresten, bruker den selv.
Smirnoff Skrevet 9. april 2006 Skrevet 9. april 2006 Ah, det var ikke verre nei. Drev og rota rundt etter det inne i spillet, jeg trykker som regel bare på "Play" med en gang launcheren kommer opp jeg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå