Akidon Skrevet 7. april 2006 Skrevet 7. april 2006 Kjpte Euroforce men får ikke logget inn på ea download med samme micket som jeg har i battlefield. Er det samme account og passord som brukes der vi skal bruke eller er det en annen??
_MrMilo_ Skrevet 7. april 2006 Skrevet 7. april 2006 Nei, det er ikke samme account. Det er EA-kontoen din du skal bruke for å logge inn på EA Downloader. Det du bruker i BF2 er GameSpy-ID din. Du får lete i dine gamle mail fra når du registrerte deg, om du finner noe fra EA. Det finnes sikkert en 'Forgot my password'-funksjon en eller annen plass også.
Akidon Skrevet 9. april 2006 Forfatter Skrevet 9. april 2006 Nei, det er ikke samme account. Det er EA-kontoen din du skal bruke for å logge inn på EA Downloader. Det du bruker i BF2 er GameSpy-ID din. Du får lete i dine gamle mail fra når du registrerte deg, om du finner noe fra EA. Det finnes sikkert en 'Forgot my password'-funksjon en eller annen plass også. 5882468[/snapback] Får ikke mail når jeg tar password recovery. Går det an å få slettet den accounten slik at jeg kan få meg en ny har ikke lyst til å begynne på en ny account på bf.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå