zarz Skrevet 21. august 2005 Skrevet 21. august 2005 Jeg skal kjøpe meg et headsett til maks 500 kr. Etter å ha sett på noen tråder her og sett meg litt omkring har jeg funnet disse alternativene som jeg tror passer meg best. Headsettet skal hovedsaklig brukes til musikk avspilling fra mp3 filene på min bærbare pc og litt til spill (ikke avhengig av mic). KOSS SB40 KOSS SB45 Beyerdynamic DT 231 Hvis noen har noen anbefalninger eller erfaringer hadde det vært fint om dere kunne dele dem. På forhånd, takk!
PatSharpX Skrevet 21. august 2005 Skrevet 21. august 2005 Tror jeg ville kjøpt KOSS SB45 den går dypest og jeg syns den ser best ut!
JensL Skrevet 22. august 2005 Skrevet 22. august 2005 Av de tre hadde jeg uten tvil valgt Beyerdynamic DT231. Ihvertfall hvis du liker god lyd og solid konstruksjon. Jeg har selv hatt en DT231 i 3-4 år nå, som er brukt mye, men ser nesten like god ut enda. Lydmessig har nok ikke Koss'ene så mye å stille opp med, men det er mulig de demper lyd utenfra litt bedre. Du må nesten vurdere hva som er viktigst for deg.
Dimitrij Skrevet 22. august 2005 Skrevet 22. august 2005 (endret) Jeg ville tatt DT231, anbefalles på det sterkeste Edit: Har også samme bruk som deg, mest musikk og litt spill. Endret 22. august 2005 av Dimitrij
zarz Skrevet 22. august 2005 Forfatter Skrevet 22. august 2005 Takker for allt tips. DT stod sterkest før jeg spurte, nå som jeg har fått anbefalninger om denne så blir det nok dette headsettet på meg
Peterman Skrevet 22. august 2005 Skrevet 22. august 2005 Støtter også opp om DT231, har ikke hørt noe bedre til under tusenlappen.
zarz Skrevet 22. august 2005 Forfatter Skrevet 22. august 2005 Bestilte meg headsettet i dag, skal prøve å gi respons om hvordan jeg syns dette er. Jeg har tidligere prøvd et phillips headsett som ble kjøpt på elkjøp til 600,- for et halvt år siden som jeg syns var bra, bare ubehagelig å ha på seg.
Zeph Skrevet 22. august 2005 Skrevet 22. august 2005 Om du ikkje skal a mikforon, kvifor har du funnet 2 headset med?
zarz Skrevet 22. august 2005 Forfatter Skrevet 22. august 2005 Det har ikke noe å si om det er der.. Jeg ser på det som en bonus hvis det er mic + god lyd.
zarz Skrevet 27. august 2005 Forfatter Skrevet 27. august 2005 Jeg må si at jeg angrer ikke på kjøpet av øreklokkene Det eneste negative er vel at de virker litt spinkle. De bør derfor ikke behandles dårlig. Ellers er det god lyd! Jeg tviler på at det er bedre lyd i de andre jeg nevnte iallefall.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå