Gå til innhold

Torrentstorm - auto start av downloading


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hallo, jeg har for tiden en server stående å tikke, og på den bruker jeg bl.a programmet torrentstorm.

 

Tingen er at jeg har satt serveren til automatisk å reboote annenhver dag, så den ikke krasjer over lengre tid. Dette funker fint, og jeg har satt torrentstorm til å starte automatisk med windows..

 

Tingen er at jeg vil at de torrentene jeg har i torrentstorm, skal begynne å lastes ned automatisk, etter en reboot, uten at jeg må gjøre noe fysisk selv..

 

Dette fungerer til en viss grad, da f.eks 3 av 7 torrenter begynner å laste ned, men resten bare står som "idle" og må startes manuelt..

 

Jeg trodde da bare det var å gå på options og sette opp "default maximum conections" til et høyre tall en hvor mange torrent filer jeg har, og at da alle automatisk begynner å lastes ned når programmet starter, men dette funker altså ikke..

 

Så, om noen har peiling på dette, setter jeg pris på innspill :thumbup:

Videoannonse
Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...