eught Skrevet 28. juli 2002 Skrevet 28. juli 2002 Jeg skal bruke den i min flash-film. Dette er en skral versjon jeg spilte inn fra TV'en min med micen. Her er den. EDIT: Jeg skal bruke melodien, ikke den jeg spilte inn. Derfor lurer jeg på hva den heter sånn at jeg kan få tak i en bedre versjon. _________________ Hva skulle man gjort om man aldri kverulerte? Specs: Asus P4B266-E, Intel P4 NW 1600@2133 mhz, 256 mb TwinMos DDR-ram, Western digital caviar 80GB 7200 RPM, Chieftech Dragon Big Tower Sølv,Hercules FDX8500LE [ Denne Melding var redigert av: eught på 2002-07-28 21:52 ]
MistaWu Skrevet 28. juli 2002 Skrevet 28. juli 2002 hmm.. har ikke peiling på hva den heter, men den minte om North & South på Amiga. Det var tider det
Delux Skrevet 28. juli 2002 Skrevet 28. juli 2002 Det er "Dixsienes" (sørstatenes) nasjonalsang. Tror den heter Dixsieland eller noe sånt. PS:Vet ikke helt hvordan dixsie staves så ha meg unskyldt.
Pinhead Skrevet 28. juli 2002 Skrevet 28. juli 2002 Hehe... Dette er min første post. Var ikke akkurat denne typen spørsmål jeg tenkte jeg kom til å svare på når registrerte meg her, men jeg kunne rett og slett ikke dy meg. Sangen heter i hvertfall "Dixie", men er også kjent som "I wish I was in the land of cotton". Den er skrevet av Daniel Decatur Emmet i 1859. Håper det hjalp.
eught Skrevet 28. juli 2002 Forfatter Skrevet 28. juli 2002 TUSEN TAKK pinhead!! nå har jeg navnet så jeg får nok tak i den nå. Velkommen til forumet! Håper du får det hyggelig her.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå