radivx Skrevet 15. juni 2005 Skrevet 15. juni 2005 Hvordan er WildCat fra 3D Labs i forhold til dagens forbrukerkort som 6800-serien og X800-serien? Tenker på ytelse i spill og sånn.
alos Skrevet 15. juni 2005 Skrevet 15. juni 2005 de kortene er beregnet på arbeid i 3D applikasjoner og lignende, de vil ikke holde følge med normale 3d kort..
radivx Skrevet 15. juni 2005 Forfatter Skrevet 15. juni 2005 synd... 640 MB minne kunne jo blitt brukt til så mangt ;D
alos Skrevet 15. juni 2005 Skrevet 15. juni 2005 enig med det.. men desverre så fungerer det til det meste bortsett fra spilling.. og prisen ligger jo i en klasse for seg da..
Simen1 Skrevet 15. juni 2005 Skrevet 15. juni 2005 (endret) Det blir som å stå hos bilforhandleren og lure på om man skal kjøpe seg enten sportsbil eller buss... Hvem av de er best? Bruksområdet avgjør! Geforce-serien er optimalisert for spill og yter dermed dårlig i OpenGL CAD/DAC og sånt, mens Wildcat-serien er optimalisert for OpenGL CAD/DAC og vil dermed yte bra til det og dårlig til spill. Endret 15. juni 2005 av Simen1
edge Skrevet 15. juni 2005 Skrevet 15. juni 2005 Det blir som å stå hos bilforhandleren og lure på om man skal kjøpe seg enten sportsbil eller buss... Hvem av de er best? Bruksområdet avgjør! Geforce-serien er optimalisert for spill og yter dermed dårlig i OpenGL CAD/DAC og sånt, mens Wildcat-serien er optimalisert for OpenGL CAD/DAC og vil dermed yte bra til det og dårlig til spill. Kjøpe buss fordi den har mange hestekrefter=D
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå