Gå til innhold

kjøpe berbar hdd, trenger tips!


Anbefalte innlegg

Skrevet

hei.

 

nå må jeg skaffe meg en berbar HDD og har et lite problem, Når jeg ser rundt på internet, ser jeg de er usb 2.0 eller firewhire (eller noe sant:)). Problemet er: jeg har ikke usb 2.0, vil jeg klare det med min usb, eller er det bare 2.0? vil det bare bli litt seinere med 1.0? og hva er firewhire?

 

takker for alle tips og svar!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

har stasjoner, og det er ikke aktuelt å kjøpe noe ekstra greier utenom denne HDD, altså, vil det bli såmye treigere at jeg bare skal glemme hele HDD?

Skrevet (endret)

usb_2_table.jpg

 

du kan vel få kjøpt et pci usb2 kontroller-kort for 50-100 lappen brukt dersom du har ledig pci spor på hovedkortet

Endret av modellmakt
Skrevet

angående sette ting i dataen, det er bare å åpne lokket og putte kortet i et hvit ledig spor, 2 minutter dersom du har skruer på kabinettet ;)

 

hvorfor tenker du på ekstern hdd forresten? for å flytte / ha med seg data eller er det ikke plass til enda en hdd i kabinettet?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...