Håvard Skrevet 14. mai 2005 Skrevet 14. mai 2005 en ting jeg aldri har hørt om er et lan-party med bare jenter.. Finnes det i Norge?!? Om det er noen her som har hatt et, så skriv gjærne om det!!
knut-eirik Skrevet 14. mai 2005 Skrevet 14. mai 2005 Tror ikke det... i så fall så får vi gutta aldri høre om slikt må du forstå, når dama di sier hun skal til noen veninner og forsvinner med pc osv så vær sikker på at noe skjer! De fleste er vel på de lanene de får tilbud om å være med på / de som de vet av.
Håvard Skrevet 14. mai 2005 Forfatter Skrevet 14. mai 2005 Tror ikke det... i så fall så får vi gutta aldri høre om slikt må du forstå, når dama di sier hun skal til noen veninner og forsvinner med pc osv så vær sikker på at noe skjer! De fleste er vel på de lanene de får tilbud om å være med på / de som de vet av. hehe... jo a... Jeg kan se for meg en gjeng på 10 jenter sitte å spille cs
phax Skrevet 14. mai 2005 Skrevet 14. mai 2005 leste om ei eller anna her på forumet som sa hun brukte ha lan med veninnene sine.. men det var vel bare snakk om en 4-5 stk. husker ikke hvilket spill det var de spillte heller da. men det finns nok det kan du være sikker på. hvertfall i mer asiatiske land.
Zer0z Skrevet 16. mai 2005 Skrevet 16. mai 2005 Tviler på at det er rene arrangerte jenteLAN, men kan godt være mulig at det er noen jente-venner som laget et lite lan hjemme hos seg selv, med bare jenter., Å snakker html,CSS,MySQL osv:P
anono1123 Skrevet 17. mai 2005 Skrevet 17. mai 2005 med bare jenter., Å snakker html,CSS,MySQL osv:P Hadde vorre tøft da Liker jenter med litt kunnskaper
~Alex~ Skrevet 17. mai 2005 Skrevet 17. mai 2005 Det finnes i europa. Leste en aritikel om det for en stund siden, handlet også om en nordisk CS jente clan. Tror de kalte seg GGG - Girls Got Game.
Tonio Skrevet 17. mai 2005 Skrevet 17. mai 2005 Jeg skal snart holde et lan, men det er ikke rent jente-lan. Heller ikke mange som kommer.
Cheese_king Skrevet 22. mai 2005 Skrevet 22. mai 2005 (endret) Qult, hvilke spill er det dere skal spille? Endret 22. mai 2005 av Cheese_king
Jihadinmymind Skrevet 22. mai 2005 Skrevet 22. mai 2005 Jeg skal snart holde et lan, men det er ikke rent jente-lan. Heller ikke mange som kommer. Tror dere d blir mye pr0n deling på det lanet eller?
SpaceFrog Skrevet 24. mai 2005 Skrevet 24. mai 2005 kanskje VikingLAN skal fyre opp dette.. det hadde jo ikke gjort noe det.. om det faktisk kom jenter.. så spørr her eg. hva sier dere jenter. ekte jente LAN KUN for jenter. ideer mottas med glede om hva ett slikt lan kan inneholde
Steina Skrevet 4. juni 2005 Skrevet 4. juni 2005 Jadda, og dere har vel lyst til å arrangere jente party dere gutta? Og hvorfor skal dere si slike ting som: "Jeg kan se for meg en gjeng på 10 jenter sitte å spille cs =p" og "Tror dere d blir mye pr0n deling på det lanet eller?" ? Er ikke BARE gutter som sitter forann pc'n og spiller.. Jenter spiller også spill.. Jeg blir oppgitt over dere PS. Jeg er gutt selv ja. (om dere lurte)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå