Kurt P Skrevet 19. februar 2005 Skrevet 19. februar 2005 Som topic sier .. Når kommer Fear, er det fastslått en releasedate enda ?
TST Skrevet 19. februar 2005 Skrevet 19. februar 2005 Ikke noe mer presist enn 2. kvartal 2005, som gjentitt på vår produktside. Slike produktsider finner du forresten ved å søke på hele, eller deler av produktets navn i vår søkemotor. :-)
Windoge Skrevet 19. februar 2005 Skrevet 19. februar 2005 (endret) Har ikke FEAR fått en utgivelsesdato en gang i sommer? Usikker på hvor jeg har dette i fra. Endret 19. februar 2005 av ^Th0mas^
TST Skrevet 19. februar 2005 Skrevet 19. februar 2005 Har ikke FEAR fått en utgivelsesdato en gang i sommer? Usikker på hvor jeg har dette i fra. Det virker som om den amerikanske datoen er satt til 7. juni, men jeg gikk ut i fra at trådstarter var interessert i den europeiske lanseringsdatoen - og den er ikke satt.
embark Skrevet 19. februar 2005 Skrevet 19. februar 2005 FEAR ser veldig bra ut. Det kommer sikkert til å bli et interessant spill.
ttt Skrevet 19. februar 2005 Skrevet 19. februar 2005 den amerikanske utgivelsedatoen er som nevnt 7. juni, så eg reknar med at den europeiske datoen vil vere rundt den same tida.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå