Andre88no Skrevet 26. november 2004 Skrevet 26. november 2004 (endret) Vet ikke hva jeg skal være i wow enda, men jeg har tenkt mye på å være orc warrior! Hva skal dere være? Endret 26. november 2004 av Andre88no
Firesnake Skrevet 26. november 2004 Skrevet 26. november 2004 trur eg ska vere Human Paladin eller Nightelfe Rogue
kYpe Skrevet 26. november 2004 Skrevet 26. november 2004 Night Elf Priest sannsynligvis. Blir vel å teste ut en del andre jeg har sett litt på i beta'n.
Kellendil Skrevet 26. november 2004 Skrevet 26. november 2004 Dwarven Priest eller Undead Warlock tenker jeg.. Kommer an på resten av folka jeg spiller med, om vi skal vere alliance eller horde, dessuten har vi planer om å få bygget en gruppe som er effektiv sammen (vi er studenter hele gjengen, så vi har god tid til å spille )
PoWerFeeD Skrevet 26. november 2004 Skrevet 26. november 2004 Dwarft Hunter tror jeg, skal teste meg litt frem i Beta'en.. Men som Kellendil sier, så kommer det litt ann på kompis gjengen.. Mye som skal passe sammen med tanke på Class/Tradeskills.. Testa Worrior (lvl 18) Preist (lvl 14) og hunter (lvl 8), 2 uker av WoW open beta.. Alle var svært morsomme og spille med.. Og som preist hadde jeg aldri problemer med å finne folk som ville spille.. Fikk alltid blitt med på "vanskelige/røde" quests osv..
Singularity Skrevet 26. november 2004 Skrevet 26. november 2004 Gnomish Rogue - med rosa musefletter...
purpledonkey Skrevet 26. november 2004 Skrevet 26. november 2004 Tenkte å spille Troll Shaman som jeg gjorde i stress testen, men blir jo litt kjipt å spille akkurat samme igjen. Mulig jeg starter en Undead Rogue også og ser hvem jeg liker best. Horde 4 life hvertfall
Kellendil Skrevet 26. november 2004 Skrevet 26. november 2004 Vi kommer nok til å basere oss på å få til en del testing i betaen Har fått testa en del klasser i OB\Stress Test, men ikke så mye gruppetesting (hvile klasser som passer bra sammen med andre, hvile professions som er best å velge osv..) Prøve å ikke over spille det vi har lyst til å spille retail, siden siden Final Beta chars mest sansynligvis blir wipa.. (Håper jeg i allefall)
ÖzzY Skrevet 26. november 2004 Skrevet 26. november 2004 I en av betaene skal jeg teste Human Priest, men i full tror jeg at jeg skal være Dwarf Rogue
YpsiNine Skrevet 26. november 2004 Skrevet 26. november 2004 Var kun en Undead Mage i US betaen, men i EU betaen kommer jeg til å teste en 2-3 klasser til, som Druid og Shaman iallefall.
Hammertime Skrevet 26. november 2004 Skrevet 26. november 2004 Testa alle classene opp til lvl 10-14 i US-beta, og har nå dannet meg et vagt bilde av hva jeg skal være. Likte alliance helt klart best så jeg tror jeg satser på en human pally\priest eller NE rogue.. Meeen, jeg kommer sikkert til å ombestemme meg mange ganger før det kommer
Singularity Skrevet 26. november 2004 Skrevet 26. november 2004 (endret) Har noen sett yoda slåss i Attack of the Clones(sp?) så kan de ikke la vær å like en dualwielding gnomish rogue. De eier ikke noe mer enn andre rogues. Men det er så morsomt å se en gigantisk Tauren Warrior bite gresset for en liten klump med to shortswords og rosa musefletter - som er to lvl lavere enn warrioren. Gnomish power ! Endret 26. november 2004 av Singularity
genetex Skrevet 26. november 2004 Skrevet 26. november 2004 gnome warlock, engenere hehe, skal lage mye bra dritt:D
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå