Skurk Skrevet 11. november 2004 Skrevet 11. november 2004 Har bredbånd fra canal digial via kabeltv'n. Er det sånn på dette som ADSL at jeg må strupe uthastigheten litt for å få max inn?
j-- Skrevet 11. november 2004 Skrevet 11. november 2004 Vell i praksis ser det slik ut;) Men det kommer sikkert noen og svarer på denne posten som kan svare litt bedre, og sikkert forklare litt... /Clvn
Alastor Skrevet 11. november 2004 Skrevet 11. november 2004 Ja, det må du. Strup upload til ca 80% av maks. Da vil det aller meste gå flytende. Hvorfor det er sånn, har noe med TCP-protokollen å gjøre, men det orker jeg ikke å forklare .
TettSpaden Skrevet 11. november 2004 Skrevet 11. november 2004 Hei Jeg har også noe av det samme problemet, hvordan struper man uploaden da?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå