Gå til innhold

28 t Widescreen til 4000kr?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du venter til du har 5000 så kjøper du den tv'en som jeg linka til.

STOOOR forskjell på 28 og 32. Du kommer ikke til å angre.

(og hvis du gjør det så leverer du tv'en tilbake)

Skrevet

800kr mere ?

 

for masse mere TV ?

 

er ikke noe .

kjøpte sony triniton 32'' wide,flat 100hz for 18 000 jeg ... Med en gang widescreen kom og den er faktisk en av de beste tvene jeg har sett på... (og ser på) :w00t:

Skrevet (endret)

Plass mangel er også et problem dog....

 

Har denne noen antenne innebyget så jeg kan se på tv 2 og nrk uten noe tillgegs greier?

Endret av Skateee
Skrevet

Tja, ståltråd (men ikke stål trå :tease: ) kan faktisk fungere hvis du har nogenlunde fri sikt til senderen. Men med fare for varierende kvalitet og mulige reflekser. Kanskje problemer med stereolyd og sansynligvis problemer med tekst-TV.

 

Ingen TV-er over 21" leveres med antenne. Hva du trenger varierer med lokale forhold der du bor. Ofte kan en bordantenne være nok, men noen ganger trengs en stor takantenne. Hvis du spør i en seriøs lokal TV-butikk burde de kunne hjelpe deg.

Skrevet

I Oslo sentrum varierer det veldig. Hvis du bor i de øverste etasjene funker det nok ganske bra. Hvis du bor like over gateplan i betongbygning og antenna står inne i bygningen (ikke mot yttervegg), kan det hende at du ikke får inn noe som helst i akseptabel kvalitet. Veldig ofte får man reflekser i bildet med bordantenne p.g.a. reflekterte signaler fra større bygninger i nærheten.

Skrevet

Nederst ved Mosseveien og toglinje er det mange som sliter med dårlig signal / reflekser p.g.a. fjellet. Lenger opp (når det flater ut) pleier det å være temlig problemfritt med bordantenne. Eneste problemet er tekst-tv (hvis du bruker det).

Skrevet (endret)
Tja, ståltråd (men ikke stål trå :tease: )

ehh, ja *ståltrå*

Ehh, nei. Les en gang til: ståltråd.

Eksempel: å trå (tråkke)

En tråd (f.eks. sytråd, ståltråd)

:p;)

Endret av Mr D

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...