ovle Skrevet 19. oktober 2004 Skrevet 19. oktober 2004 Internetten min klikker når det har gått 5 minutt siden jeg logga på windows.. hva kan være feilen??
OgnOmm Skrevet 19. oktober 2004 Skrevet 19. oktober 2004 Virus... Har du antivirus som nylig er oppdatert?
JuBi Skrevet 19. oktober 2004 Skrevet 19. oktober 2004 jepp..bruker zonealarm... zonealarm er ikke ett virusprogram
HCL Skrevet 19. oktober 2004 Skrevet 19. oktober 2004 jepp..bruker zonealarm... zonealarm er ikke ett virusprogram Hva er et VIRUSPROGRAM???????? et program som infiserer computeren med virus. Joda det er sikkert bra... eller ANTIVIRUS PROGRAM. Til deg som har problemer med nettleseren din. det kan være mange årsaker til at leseren din ikke funker.
HCL Skrevet 19. oktober 2004 Skrevet 19. oktober 2004 (endret) VIRUSPROGRAM Endret 19. oktober 2004 av HCL
Windoge Skrevet 19. oktober 2004 Skrevet 19. oktober 2004 men få noen saklige svar da!! Jeg annser dette som virus. Tipper du vil få bedre svar om jeg flytter denne til riktig kategori. Maskinvarerelatert er det værtfall ikke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå