Ordinær Skrevet 4. oktober 2004 Skrevet 4. oktober 2004 Når jeg spiller slag i camp.. eller custom. Så skjer det av og til at den bare quiter til desktop. Hvorfor?
Rafael Skrevet 4. oktober 2004 Skrevet 4. oktober 2004 Om dette bare skjer hos deg så er det en brukerfeil, ikke en feil i spillet.
Ordinær Skrevet 4. oktober 2004 Forfatter Skrevet 4. oktober 2004 Hva vil det si? Jeg regener da med at det har noe med driverne til skjermkortet.
tor_erik Skrevet 4. oktober 2004 Skrevet 4. oktober 2004 (endret) Legg inn nye drivere da vel... Endret 4. oktober 2004 av tor_erik
Rafael Skrevet 4. oktober 2004 Skrevet 4. oktober 2004 Altså, det kan være mange grunner til hvorfor den bare avslutter å kaster deg ut til skrivebordet. Derfor vil det være vanskelig å finne et raskt svar for dette. Vil anbefale deg med å oppdatere alle (eller hvertfall de fleste) driverne til komponentene i maskinen din, slik at du vet at det IKKE er et driverproblem. (Det er nemlig svært ofte at det er akkurat det).
Lucifer 666 Skrevet 5. oktober 2004 Skrevet 5. oktober 2004 Godt mulig du har noen programmer kjørende i bakgrunnen på maskinen som forstyrrer når du spiller. Sjekk opp i dette også
sageman Skrevet 5. oktober 2004 Skrevet 5. oktober 2004 Dette er vel feilen som har fulgt hele total war-serien. Hvor du var blir automatisk lagret, så det er bare å starte opp igjen.
JauDa Skrevet 5. oktober 2004 Skrevet 5. oktober 2004 Anbefaler deg å søke på google. Ofte man finner forums som har "troubleshooting". Sjansen for at andre har opplevd det samme som deg er stor, også det at det er funnet en løsing på problemet. Har iallefall hjulpet meg mye oppigjennom tida
Duen Skrevet 5. oktober 2004 Skrevet 5. oktober 2004 Når jeg spiller slag i camp.. eller custom. Så skjer det av og til at den bare quiter til desktop. Hvorfor? merket dt i medieval total war men dt kom raskt en patch som fikset dt , vist dt er tilfelle (noe jeg ikke har merket selv ) kommer dt sikkert snart en fix til dt
HMaster Skrevet 6. oktober 2004 Skrevet 6. oktober 2004 Du føler du sparte mye tid på å kutte e'ene i det? Uansett å google problemet hjelper i 90% av tilfellene. Nesten alltid har noen andre hatt det samme problemet som deg, og nesten alltid har de kommet frem til en fix.
Ordinær Skrevet 6. oktober 2004 Forfatter Skrevet 6. oktober 2004 (endret) Jeg har vært en del på Rome total wars egen Crash/Freezes forum. Og jeg er ikke den eneste nei. Masse problemer, men ingen løsning. Jeg harprøvd og: 1 installere direct-x 9.0c 2 skru av AGP fats wright. (vet ikke om det funka, men lagde alt for mye lagg) 3 Installere Media player 10 isteden for v9 som fulgte med. 4 skru av shadows(bare shadows) 5 skru av audio hardware acceleration i DXdiag. 6 re-istallere drivere og spill. 7 installere Nvidia nForce Utillity og fikse på settinga. Det kommer nok en patch som fikser det ja. Men det er jo litt trist at jeg og mange andre må vente på den. Det virker som om det kanskje har noe med at de som har problemet har nForce hovedkort. Men noen påstår at det kan ha noe med lydkortet ditt. Men problemet har skjedd med alle skjermkort da(Radeon9800pro,Ge force 6800, Geforce FX 5700 osv. http://p223.ezboard.com/fshoguntotalwarfrm30 Endret 6. oktober 2004 av Do_the_Bender
Ordinær Skrevet 7. oktober 2004 Forfatter Skrevet 7. oktober 2004 Offtopic:Hva er den beste måten og kjøle ned graffikkortet mer en bare hovedvifta?
Mushaboom Skrevet 7. oktober 2004 Skrevet 7. oktober 2004 Offtopic:Hva er den beste måten og kjøle ned graffikkortet mer en bare hovedvifta? Vannkjøling
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå