MiSP Skrevet 30. september 2004 Skrevet 30. september 2004 Jeg tenker snart på å reinstallere Windows (sikkert ikke overraskende), men jeg har lite lyst til å laste ned alle Steam-spillene mine igjen. Er det noen måte jeg kan ta backup av dem på? Er det bare å kopiere hele SteamApps-mappen, eller er det noe mer som må til?
TCi Skrevet 30. september 2004 Skrevet 30. september 2004 Jeg tenker snart på å reinstallere Windows (sikkert ikke overraskende), men jeg har lite lyst til å laste ned alle Steam-spillene mine igjen. Er det noen måte jeg kan ta backup av dem på? Er det bare å kopiere hele SteamApps-mappen, eller er det noe mer som må til? Har lest at det bare er å kopiere Steam mappen ja.
MiSP Skrevet 30. september 2004 Forfatter Skrevet 30. september 2004 Jeg tenker snart på å reinstallere Windows (sikkert ikke overraskende), men jeg har lite lyst til å laste ned alle Steam-spillene mine igjen. Er det noen måte jeg kan ta backup av dem på? Er det bare å kopiere hele SteamApps-mappen, eller er det noe mer som må til? Har lest at det bare er å kopiere Steam mappen ja. Hmm... Burde søkt på Steam-forumet først, der stod det at man bare trenger å ta backup av .gcf-filene.
TCi Skrevet 30. september 2004 Skrevet 30. september 2004 Hmm... Burde søkt på Steam-forumet først, der stod det at man bare trenger å ta backup av .gcf-filene.
MiSP Skrevet 30. september 2004 Forfatter Skrevet 30. september 2004 brenn steam mappen ut på CD SteamApps-mappen er på 5,04 GB...
Zyndrone Skrevet 30. september 2004 Skrevet 30. september 2004 okey da. Brenn den ut på DVD hvis du har dvd-brenner
Bear^ Skrevet 30. september 2004 Skrevet 30. september 2004 brenn steam mappen ut på CD SteamApps-mappen er på 5,04 GB... 2 valg 1. ZIP (hvettes tid) og brenn på DVD 2. Opprett en liten partisjon hvor du legger den mappa.
MiSP Skrevet 30. september 2004 Forfatter Skrevet 30. september 2004 brenn steam mappen ut på CD SteamApps-mappen er på 5,04 GB... 2 valg 1. ZIP (hvettes tid) og brenn på DVD 2. Opprett en liten partisjon hvor du legger den mappa. Jeg har partisjonert opp disken, så jeg har alle data på D og programmer på C.
Bear^ Skrevet 30. september 2004 Skrevet 30. september 2004 brenn steam mappen ut på CD SteamApps-mappen er på 5,04 GB... 2 valg 1. ZIP (hvettes tid) og brenn på DVD 2. Opprett en liten partisjon hvor du legger den mappa. Jeg har partisjonert opp disken, så jeg har alle data på D og programmer på C. Legg alt du skal beholde på partisjonene, formater hoved partisjonen, der windows ligger. Det e ikkje mye som skal til (Tine reklame)
MrLee Skrevet 1. oktober 2004 Skrevet 1. oktober 2004 Hmm...Fordelen med å ha kjøpt spillene. hjelper vel ikke det? kanke bruke annet enn CDkey for å "låse" opp spillene fra tidligere uansett...
Vice Skrevet 1. oktober 2004 Skrevet 1. oktober 2004 Hmm...Fordelen med å ha kjøpt spillene. hjelper vel ikke det? kanke bruke annet enn CDkey for å "låse" opp spillene fra tidligere uansett... Det han mente var sikkert at det er en fordel å ha kjøpt en skikkelig utgave av spillet, dvs. på CD eller DVD. Men det hjelper jo ikke i de tilfeller når man allerede har vært så uheldig å skaffe seg spillet på Steam.
MiSP Skrevet 1. oktober 2004 Forfatter Skrevet 1. oktober 2004 Legg alt du skal beholde på partisjonene, formater hoved partisjonen, der windows ligger. Selvfølgelig, det er jo en grunn til at jeg har partisjonert opp harddisken
MrLee Skrevet 1. oktober 2004 Skrevet 1. oktober 2004 hvilke spill fra valve går det å spille (på internett) i dag uten å bruke steam versjonen??
Bear^ Skrevet 1. oktober 2004 Skrevet 1. oktober 2004 Legg alt du skal beholde på partisjonene, formater hoved partisjonen, der windows ligger. Selvfølgelig, det er jo en grunn til at jeg har partisjonert opp harddisken Da er det vel ingen problem lenger
MiSP Skrevet 1. oktober 2004 Forfatter Skrevet 1. oktober 2004 Legg alt du skal beholde på partisjonene, formater hoved partisjonen, der windows ligger. Selvfølgelig, det er jo en grunn til at jeg har partisjonert opp harddisken Da er det vel ingen problem lenger Nei, og det har det egentlig ikke vært siden den tredje posten her heller
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå