Gå til innhold

bytte fra creative 6700 til logitech z680, bra?


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Er det mye forskjell?

6.1 er et veldig ukurant system, av erfaring. 5.1 er vel mer mottatt i spill som det skal brukes VELDIG mye til (ca 95%)

 

Tenkt på å bruke prisgarantien opp mot datakjeden og få det for ca. 2000

 

Hvis ikke utsetter jeg det til senere og håper på å få lov til oppgradering

Endret av chokke
Videoannonse
Annonse
Skrevet

opp(sideysy) ;)

 

Har creative lydkort, hørt rykter om at det er spesielle utganger så bare creative høyrtalere funker?

 

Eller gjelder det bare subwooferen med utgangene til satelittene?

 

Vil gjerne ha svar på første post og

Skrevet

Tror det vil være et bra kjøp. Z-680 er et kongesett. Har selv Z-560 og jeg er strålende fornøyd med det og Z-680 skal jo være enda bedre igjen. Har du pengene til det anbefaler jeg det på det varmeste.

Skrevet

Alle vil betale minst mulig, men har du pengene til det settet og er villig til å bruke de pengene ville jeg gått for det settet. Du kan eventuelt vente til det nye Z-5500 kommer ut. Det er bedre enn Z-680 tror jeg (ikke helt 100% sikker) men det er et veldig bra sett og det skal være en noenlunde fin pris på det. Hvis du venter litt til det kommer ut kan du se på markedet på logitech høytalere, for prisene vil være ennerledes da. ;)

Skrevet

Det var en tråd om dette i forumet for en tid tilbake, der var det en webshop som hadde et veldig bra tilbud på Z-680. Let litt rundt etter den tråden.

 

Og forresten, Logitech Z-680 er designet for å vekke de døde. Hallelujah for et trøkk det er i det anlegget!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...