B4stian Skrevet 1. september 2004 Skrevet 1. september 2004 Fant ikke noe på BLueCom sin side, kan godt hende det er jeg som er blind men fint hvis alle kunne skrive inn hvor de vet de har en egen sentral.
agvg Skrevet 1. september 2004 Skrevet 1. september 2004 Fant ikke noe på BLueCom sin side, kan godt hende det er jeg som er blind men fint hvis alle kunne skrive inn hvor de vet de har en egen sentral. Her har du ei liste, det er ikke den nyeste men det er vel ikke så mye som har skjedd mellom denne og Catch sitt oppkjøp og stoppingen av utbyggingen.
wiak Skrevet 1. september 2004 Skrevet 1. september 2004 enda bedre her har du er kart http://www.bluecom.no/privat/om/nyheter/article2702.ece
agvg Skrevet 1. september 2004 Skrevet 1. september 2004 enda bedre her har du er karthttp://www.bluecom.no/privat/om/nyheter/article2702.ece Det vil skje mye i løpet av høsten, da vil man jo få en mye større dekning med Catch sine sentraler.
consilium Skrevet 1. september 2004 Skrevet 1. september 2004 De fleste som kan få bredbånd av Catch vil kunne få bredbånd fra BlueCom. Det som vil ta tid er å samkjøre og sette opp utstyret mellom de to ISP'ene. Ringte BlueCom for noen dager tilbake - jeg kan glede meg til dobbel hastighet (720/128 -> 1500/256) for 50 kr. mer pr. måned!
B4stian Skrevet 1. september 2004 Forfatter Skrevet 1. september 2004 noen som vet om BlueCom har en egen sentral i Presterødåsen, Tønsberg da?
Lufen Skrevet 1. september 2004 Skrevet 1. september 2004 huff, har bluecom, men bor langt uti gokk og det er lenge til de bygger ut
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå