picko Skrevet 16. juli 2004 Skrevet 16. juli 2004 Endelig i Norge: ITavisen Ikke så mye med 2 timer i måneden, men det er en start:)
rag-fo Skrevet 16. juli 2004 Skrevet 16. juli 2004 Tenker jeg for fort eller.....var dette noe godt tilbud da?? Med Mobyson koster jo det samme (2 timer i mnd) mye mindre....Litt over kr 100,- mot kr 150,- og med f eks Chess kontant....Litt under 120,-
rontonic Skrevet 16. juli 2004 Skrevet 16. juli 2004 Dette var vel ikke akkurat gratis??? Er dette en skrivefeil av itavisen eller en bløff fra Combitel eller? 120 ringeminutter for 150 kr (inkl oppkobling), og det skal være gratis?
Ø.B. Skrevet 16. juli 2004 Skrevet 16. juli 2004 Herregud så latterlig dårlig tilbud. men 5 timer for samme pris hadde gjort seg..
rag-fo Skrevet 16. juli 2004 Skrevet 16. juli 2004 Ok....med innleggene ovenfor, så var det ikke meg som var på jordet da... Tenk etter...Du binder deg til å ringe 2 t i mnd....til 150 kr.....? Dette er joen veldig høy ringepris, mot forh.bet ab....? Ikke akkurat noe stort tilbud spør du meg...... BOMSKUDD COMBITEL. Men er det timg jeg ikke ser som gjør dette ab tiltrekkende?????????
Ø.B. Skrevet 16. juli 2004 Skrevet 16. juli 2004 Men er det timg jeg ikke ser som gjør dette ab tiltrekkende????????? Ikke nok med det. "Innenlandstrafikk (etter 2 timer pr mnd): kr. 2,00 pr. minutt "
Lord Hassan Skrevet 16. juli 2004 Skrevet 16. juli 2004 nei det der var et slett tilbud. Er jo dessuten stålpriser når de 2 timene er brukt opp. 2 spenn i minuttet. Satser vel på å lure folk, som faktisk ikke gidder å regne på det.. Tenker bare "gratis" ringetid. Men dem har jo faktisk kompensert for det med lyn høy måneds avgift.
Fjart Skrevet 16. juli 2004 Skrevet 16. juli 2004 Dette er faktisk på grensen til lureri å kalle dette gratis...Du må jo faktisk betale 150 kroner pr. mnd....og hvis du ringer de 2 timene blir det 1,25 pr. minutt....og minuttprisen blir jo bare dyrere hvis du ikke bruker de 2 timene... Nei....får håpe at ingen biter på dette tilbudet med "gratis" ringetid.... Skjønner ikke at man i det hele tatt tør å gå ut å si at endelig har man i Norge fått et abonnement med GRATIS ringetid...........makan..
Alastor Skrevet 16. juli 2004 Skrevet 16. juli 2004 Ja om dette er gratis ringetid, så er kontantkort gratis ringetid også. Bortsettfra at med kontantkort fra feks mobyson kan du ringe nesten 3 timer for 150,-
CaSh Skrevet 17. juli 2004 Skrevet 17. juli 2004 HAHAHAHA. ITAvisen suger piss ass. Skal vedde på at combitel har betalt dem for å skrive denne artikkelen her. BOIKOTT ITAVISEN!!! Makan til dårlig journalistikk har jeg aldri sett. Dette er et elendig tilbud. UTROLIG DYRT Å RINGE! 1,25 + 0,59kr start avgift per minutt. Og etter 2 timer koster det 2kr per minutt. HAHAHA! Kyss meg i rumpa.
rontonic Skrevet 17. juli 2004 Skrevet 17. juli 2004 Enig, virker som dette er en betalt artikkel. Selv om Itavisen har fått en del kritikk for laber journalistikk, kan de jo ikke seriøst være så korte i toppen at de ser dette som et godt, gratis tilbud fra Combitel??
Ø.B. Skrevet 17. juli 2004 Skrevet 17. juli 2004 Folk ser ordet "gratis" og går helt bananas. slik er samfunnet..
picko Skrevet 17. juli 2004 Forfatter Skrevet 17. juli 2004 Nå har ikke jeg sagt at dette er et kjempetilbud, men hvis Combitel får litt konkuranse på antall gratis timer så kan dette være starten på noe stort for oss forbrukere. Og sammenlignet med andre post paid abonnementer så havner Free Call på 4.-plass hos telepriser.no
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå